جمعه 01 تیر 1397 15:22:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47124

تاریخ انتشار : 28/09/1396 - 08:46

شهردار جدید زیراب مطرح کرد

ارائه گزارش درآمد شهرداری به مردم هر 6 ماه یک بار

شهردار جدید زیراب در مراسم معارفه خود گفت: بر طبق ماده 71 قانون شهرداری‌ها، متعهد می شوم هر 6 ماه یک بار گزارش درآمد، هزینه شهرداری و عملکرد عمرانی را به اطلاع مردم برسانم.

ارائه گزارش درآمد شهرداری به مردم هر 6 ماه یک بار

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد‌رضا مهدوی، بیست و دومین شهردار زیراب در مراسم معارفه خود با اشاره به اینکه دانسته‌ها و تجربیات خود را با حضور در چند جلسه شورای شهر و دفاع از برنامه‌های خود انجام‌ دادم، اظهار کرد: کمبود درآمد پایدار، کاهش وصولی‌های عوارض شهرداری، وضعیت رودخانه داخل شهر و عدم تعیین خطی و موارد قانونی شهر از مشکلات و نیازمندی‌های شهری است.


وی افزود: عدم وجود مسیر جامع شهری، عدم مشخص‌بودن وضعیت کالبدی و کاربری‎ها و گردشگری شهر هم باید مورد‌توجه باشد.

شهردار زیراب تصریح کرد: وجود زباله و توجه به بهداشت مردم اطراف محل‌دفن زباله مورد برنامه‌ریزی قرار می‌گیرد از مردم اطراف محل دفن زباله عذر‌خواهی می‌کنم و برای جبران مشکلات آن تلاش می‌شود.

مهدوی با اشاره به اینکه برای سال 1396 حدود 7 میلیارد تومان بودجه مصوب شورای شهر زیراب است که در 9 ماه اول سال 3 میلیارد تومان وصول شد و امکان دریافت بقیه تا پایان سال از مشکلات دیگر شهر است، خاطر‌نشان کرد: میزان بدهی سیل زیراب همچنان از مشکلات است و برای برون‌رفت از مشکلات و جلب سرمایه گذاران تلاش می کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه مردم عوارض پرداخت می کنند و حق دارند که بدانند عوارض آنان در کجا صرف می شوند، گفت: بر طبق ماده 71 قانون شهرداری‌ها، متعهد می شوم هر 6 ماه یک بار گزارش درآمد، هزینه شهرداری و عملکرد عمرانی را به اطلاع مردم برسانم و از شهرداران و سرپرست سابق و شوراهای قبل تقدیر می‌کنم.دیدگاه شما در مورد : ارائه گزارش درآمد شهرداری به مردم هر 6 ماه یک بار

ارائه گزارش درآمد شهرداری به مردم هر 6 ماه یک بار

  • پربازدیدترین ها