جمعه 26 مرداد 1397 06:20:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47109

تاریخ انتشار : 24/09/1396 - 18:32

شهردار پل‌سفید خبر‌ داد

کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید

شهردار پل‌سفید گفت: همکاری با ادارات و نهاد‌های مختلف به منظور برگزاری برنامه‌های مناسبتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی هم در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید قرار‌ دارد.

کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید

به گزارش سوادکوه آنلاین، رمضان پاریاو در جمع خبرنگاران سوادکوه با اشاره به اینکه رسانه نقش سازنده در تنویر افکار عمومی دارد، اظهار کرد: توجه به وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهروندان از وظایف شهرداری‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، ایجاد و تقویت روحیه شادی، برگزاری جُنگ‌های شادی و مناسبت‌های مختلف اقدام می‌کنند.

شهردار پل‌سفید افزود: همکاری با ادارات و نهاد‌های مختلف به منظور برگزاری برنامه‌های مناسبتی و کاهش آسیب‌های اجتماعی هم در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید قرار‌دارد.

پاریاو با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی شهرداری پل‌سفید از سال‌های گذشته، اظهار کرد: برنامه‌ریزی لازم برای بستر‌سازی لازم برای استفاده بهینه از فضا‌های فرهنگی موجود در شهر پل‌سفید برنامه‌ریزی‌شد که با همکاری سید‌هادی حسینی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، 2 نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و شهرستان سوادکوه، امام‌جمعه پل‌سفید و رئیس‌شورای فرهنگ‌عمومی شهرستان سوادکوه، فرماندار سوادکوه و شورای اسلامی شهر پل‌سفید شاهد پخش فیلم «قهرمانان‌کوچک» در سینمای دیجیتال شهر پل‌سفید هستیم.

وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی، خرید بخشی از بلیط و توزیع عمومی بلیط فیلم «قهرمانان‌کوچک» توسط شهرداری پل‌سفید انجام شد، اظهار‌کرد: شهرداری پل‌سفید در کنار فعالیت‌های فرهنگی ادارات و نهاد‌های مختلف همکاری‌های لازم را انجام می‌دهد و برای استمرار پخش فیلم در سینمای دیجیتال به همکاری و همراهی مردم نیاز است.

شهردار پل‌سفید در پایان از برنامه‌ریزی برای انتخاب روز‌پل‌سفید با شاخص‌های مختلف خبر داد و گفت: برای انتخاب روز‌پل‌سفید هنوز به اجماع لازم نرسیدیم و بررسی کارشناسی برای انتخاب روز پل‌سفید در حال انجام‌است.دیدگاه شما در مورد : کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید

کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار شهرداری‌ پل‌سفید