جمعه 26 مرداد 1397 06:25:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47104

تاریخ انتشار : 24/09/1396 - 15:31

امام جمعه سوادکوه شمالی:

جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد

امام جمعه سوادکوه شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد و مردم با عمل به وظایف دینی و اخلاقی در کمک به محرومان تلاش کنند.

جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سوادکوه شمالی اظهار کرد: دعوت به تقوا از بهترین دعوت‌های مسلمین به یکدیگر است.

وی افزود: کانون خانواده از کانون‌هایی است که ترویج تقوا در آن دارای اثر عمیق است و در دستورات اسلامی معیارهای انتخاب همسر و زندگی شایسته بیان شد.

امام جمعه سوادکوه شمالی  تصریح کرد: 2 هدف روشن در دستور کار دشمنان نظام و مردم وجود دارد که القای ناکارآمدی نظام  و ایجاد تنش ها و بحران های داخلی همراه با بوق های تبلیغاتی و تضعیف سرمایه های اجتماعی و ضربه اعتماد به مسولان است.

ابراهیمی افزود: صاحبان قلم و بیان و خواص درباره بودجه سال 1397 با توجه به نظام و دوری از عجله، تحلیل کنند تا اغناساری افکار عمومی و مصالح نظام در بررسی بودجه اقدام کنند.

امام جمعه سوادکوه شمالی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید برای لایحه بودجه، تدبیر کنند، تصریح کرد: جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد و مردم با عمل به وظایف دینی و اخلاقی در کمک به محرومان تلاش کنند.

وی به لزوم پرداخت خمس و زکات اشاره و اظهار کرد: منافع نظام اسلامی را نباید هیچگاه فراموش کرد. 

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: مهمترین راهکار دست‌یابی به اهداف داخلی و خارجی، داشتن وحدت در جامعه زیر نظر رهبر معظم انقلاب است و وحدت حوزه و دانشگاه به قول امام راحل برای پیشرفت است.دیدگاه شما در مورد : جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد

جای خالی مصوبات برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر نمایندگان مجلس باشد