جمعه 26 مرداد 1397 06:22:11

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47093

تاریخ انتشار : 17/09/1396 - 15:51

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی مطرح کرد

یک‌پارچگی دنیای اسلام در برابر دنیای استکبار مانع دهن‌کجی دشمنان

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: تا‌زمانی که دنیای اسلام یک‌پارچه در مقابل جهان استکبار ایستادگی نکند، دهن‌کجی‌ها و دشمنی‌های دشمنان ادامه دارد.

یک‌پارچگی دنیای اسلام در برابر دنیای استکبار مانع دهن‌کجی دشمنان

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه اسلام به شدت از تجّرد نهی می‌کند و آن را زشت می‌داند، اظهار کرد: گسترش فساد اخلاقی، افزایش بی‌بند‌و باری، فراهم‌شدن روابط‌ جنسی نا‌مشروع، ابتلا به برخی امراض و زمینه‌ای برای غم‌ها و از دست‌دادن گرمی و نشاط زندگی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تقوای عمومی از نظر رهبرمعظم انقلاب مانند تقوای فردی باعث مصونیت می‌شود.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی افزود: تقوا اجازه نمی‌دهد که آسیب‌های بیرونی به آسانی در فرد اثر‌بگذارد و تقوای ملی هم فرهنگ و ایمان را تقویت می‌کند، نیرو‌های بیرونی نمی‌توانند در آن اثر‌ بگذارند.
ابراهیمی با بیان اینکه امام خمینی(ره) شورای فرهنگ عمومی را پایگاه اسلامی و ملی توصیف کردند که سرنوشت کشور به آن پیوستگی دارد، اظهار کرد: با فرمان امام‌راحل، ستاد انقلاب فرهنگی به شورای انقلاب فرهنگی ارتقا یافت و هیچ نهاد و شورایی وظایفی که شورای فرهنگ عمومی دارد را ندارند و ستاد عالی فرهنگی و علمی کشور است و پژوهش‌های شورای انقلاب فرهنگی در عرصه عمل و اجرا چندان معتبر نیست و ضعف دبیر‌خانه شورای انقلاب فرهنگی در ارتباط با مراکز علمی و آموزشی را می‌بینیم.

وی بریک‌پارچگی دنیای اسلام تاکید وتصریح کرد: تا‌زمانی که دنیای اسلام یک‌پارچه در مقابل جهان استکبار ایستادگی نکند، دهن‌کجی‌ها و دشمنی‌های دشمنان ادامه دارد.
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی در پایان به تغییر و تحول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشوراشاره و اظهار‌کرد: از زحمات 17 ساله حجت الاسلام رضا تقوی رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور تقدیر می‌کنم.

 دیدگاه شما در مورد : یک‌پارچگی دنیای اسلام در برابر دنیای استکبار مانع دهن‌کجی دشمنان

یک‌پارچگی دنیای اسلام در برابر دنیای استکبار مانع دهن‌کجی دشمنان