شنبه 27 مرداد 1397 09:33:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47092

تاریخ انتشار : 17/09/1396 - 15:52

امام‌جمعه پل‌سفید:

فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است

امام‌جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است.

فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته  شهر پل‌سفید با اشاره به اینکه تقوا باعث ارتقای معنوی و اخلاقی فرد می‌شود، اظهار‌کرد: اسلام دین جاودانه و برای بقای توحید و خدا‌پرستی است و خصوصیاتی دارد که برای هر عصر پاسخگوی آن زمان و عصر است.

وی افزود: اعمال مسلمانان را به قرآن عرضه کنیم و اگر مطابق با قرآن بود، قرآنی است.

امام‌جمعه پل‌سفید خاطرنشان کرد: روزگار عزت و ذلت هر قومی بر طبق آیات الهی به خودشان واگذار شد و ملتی که عزیز است، خودشان به سمت عزت رفتند و ملتی که ذلیل است، خودشان به سمت ذلت رفتند.

قربانی تاکید کرد: فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف را مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است.

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور آمریکا بدون توجه به 2 میلیارد نفر مسلمان اقدام به امضای فرمان انتقال سفارت امریکا به قدس شریف کرد که بیانگر قدرت‌مندی ترامپ نیست بلکه بیانگر ضعف مسلمین است.

امام‌جمعه پل‌سفید، پیوند امنیتی آمریکا و غرب با شیوخ خلیخ‌فارس را برای ذلت مسلمانان توصیف‌ و اظهار‌کرد: پس از شکست داعش شاهد حضور مستقیم آمریکا در منطقه هستیم.

قربانی در پایان با بیان اینکه ولی‌عهد عربستان به دست «سیا» به قدرت‌رسید و یزید عصر نامیده شد که با وحدت، یک‌رنگی و یکپارچگی مسلمین، مجد و عظمت از‌دست رفته مسلمانان باز‎آید و خدا و حضرت مهدی(عج) صاحب اسلام هستند، گفت: پرچم یهود بالا نمی‌رود و خدا در قرآن آنان را لعنت‌کرد و اهداف خود در فساد جدید را به گور خواهند برد و باعث اتحاد مسلمانان می‌شوند.

 دیدگاه شما در مورد : فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است

فرمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف مصیبت بزرگ اسلام و پیروان قرآن است