پنج شنبه 25 مرداد 1397 03:14:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47091

تاریخ انتشار : 17/09/1396 - 15:48

امام‌جمعه زیراب مطرح کرد

به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس کلید نابودی رژیم صهیونیستی

امام‌جمعه زیراب فرمان ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس را کلید نابودی رژیم صهیونیستی، توصیف‌کرد.

به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس کلید نابودی رژیم صهیونیستی

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته  شهر زیراب به طرح انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس اشاره و اظهار کرد: طرح انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، تجاوز آشکار به همه کشور‌های اسلامی است و فرمان ترامپ اجرای قانونی است که کنگره آمریکا در سال 1995 تصویب کرد که قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بپذیرید و این اقدام تراوش ذهن ترامپ نیست و حماقت ترامپ و دنیای استکبار، صهیونیسم و وهابیت است.

وی تصریح کرد: نقشه 70 سال پیش نظام استکباری به صورت قدم‌به قدم در حال انجام است.

امام‌جمعه زیراب افزود: تصمیمی که با حمایت وهابیت و حاکمان سازشکار مثل بن‌سلمان ولی‎عهد عربستان، محمود‌عباس خائن رئیس خودگردان فلسطین و اسماعیل هنیه که گاهی به میخ و گاهی به نعل می‌زند که در نشست مصر، مشت آهنین اسلام، حزب‌الله و گروه مقاومت را تروریست معرفی کردند که ریشه آن در همان مسیر مورد‌نظر نظام استکباری، صهیونیسم و حاکمان مرتجع است.

رضایی فرمان ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس را کلید نابودی رژیم صهیونیستی، توصیف‌کرد و افرادی قدس شریف را به رژیم صهیونیستی فروختند، خاطر‌نشان کرد: اولین متهم انتخاب بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، رژیم وهابیت عربستان سعودی است که از درون دنیای اسلام به امت اسلامی خیانت کردند.

وی تاکید کرد: دنیای اسلام، عربستان وهابی را خائن می‌دانند و اتحادیه عرب و کشور‌های مرتجع در خیانت بیت‌المقدس شریک هستند و این اقدام از سال‌های دور در حال انجام است.

امام‌جمعه زیراب اظهار‌کرد: مبارزه مستقیم با دشمن باید مورد نظر باشد و قدس مختص فلسطینیان نیست و قدس بخش مهمی از پیکره اسلام و اولین قبله مسلمین است و نهضت مقاومت باید واکنش لازم را انجام‌دهد.

رضایی مخالفت برخی از کشور‌های اروپایی را نقشه استکباری و پازل‌های یک نقشه شوم بر علیه امت اسلامی توصیف کرد و با اشاره به اینکه آشنایی با تاریخ برای درس‌گیری از گذشته است و در تاریخ است که اقوام یهود یک میثاق خودشان با پیامبر را هم رعایت نکردند و ذات صهیونیسم و یهود آن است که به عهدو پیمان پایبند نیستند.

وی، افزود: قدس شرقی از نظر قطعنامه‌های سازمان ملل، اراضی اشغال‌شده محسوب می‌شود و اقدام آمریکا در انتقال سفارت‌خانه به آنجا نقض آشکار قطعنامه‌های سازمان مللی است که خودشان نوشتند.

امام‌جمعه زیراب با اشاره به اینکه در راه سوادکوه دچار مشکل هستیم و مردم ما به سختی و زحمت در ترافیک هستند و مسؤولان کمک‌کنند، تصریح ‌کرد: 7 دوره ریاست‌جمهوری گذشته و هنوز معضل محور سوادکوه باقی ماند و مدیران برای حل آن اقدام کنند.

رضایی در پایان با بیان اینکه شهر زیراب درگیر مشکلات فراوانی است و ما منبع‌در‌آمد پایدار و ثابت نداریم و شهرداری‌ها خودگردان هستند، گفت: از شهردار زیراب انتظار داریم که منبع درآمد ثابت ایجاد شود و شورای شهر و شهرداری با تفاهم، مهربانی و همدلی در شهر فعالیت کنند.دیدگاه شما در مورد : به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس کلید نابودی رژیم صهیونیستی

به‌رسمیت شناخت پایتختی رژیم صهیونیستی در قدس کلید نابودی رژیم صهیونیستی