جمعه 26 مرداد 1397 06:23:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47070

تاریخ انتشار : 11/09/1396 - 07:39

استاندار مازندران:

پشتیبانی از جبهه مقاومت موجب ‌ارتقای قدرت دیپلماسی ایران شد

استاندار مازندران گفت: جمهوری اسلامی ایران حامی و پشتیبان جبهه مقاومت بود و این حمایت باعث‌شد که قدرت دیپلماسی ایران ارتقا یابد.

پشتیبانی از جبهه مقاومت موجب ‌ارتقای قدرت دیپلماسی ایران شد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، محمد اسلامی در یادواره 76 شهید دهستان لفور بخش مرکزی شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد‌شهدا، یک ذکر، عبادت و یادآوری است، اظهار کرد: راه شهدا، راه حق و سعادت است و شهدای ما، راه سعادت را انتخاب کردند.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی با انواع توطئه‌های دشمنان مواجه بودیم و آنان نمی‌خواهند پیشرفت بشر را در پرتو قرآن، اسلام و رهبری یک مرجع تقلید ببینند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: توطئه همیشگی استکبار جهانی را شاهد هستیم و حق‌ و باطل در کنار هم هستند و با انتخاب راه‌حق مانند شهدا به سعادت می‌رسیم.

اسلامی ضمن تبریک هفته بسیج و خیر‌مقدم به رزمندگان مدافع‌حرم مازندران که از میدان جبهه مقاومت باز‌گشتند، تصریح کرد: برای عدم بیان کامل ارزش‌هایی که در جبهه مقاومت آفریده‌شد، مظلوم واقع‌ شدیم و از بزرگتر‌ین توطئه‌هایی که علیه انقلاب اسلامی در این عصر انجام شد که با هوشمندی، هدایت و تدابیر رهبر معظم انقلاب خنثی شد و استکبار برای تاراج منطقه و استقرار حکومت‌هایی که منابع ثروت منطقه را به‌تاراج ببرند اقدام‌ کردند.

وی با اشاره به اهداف دشمنان در حمایت از داعش، بیان کرد: برای ترساندن مردم کشور‌های مختلف از داعش برنامه‌ریزی کردند تا مردم بترسند و تسلیم شوند و آمریکا و اذناب آنها با کمک همه تریبون‌ها از آنها حمایت کردند و آخرین کار آنها که از روش نرم استفاده کردند موضوع کردستان بود که موفق نشدند.

استاندار مازندران با بیان اینکه موضوع فرهنگی سلفی و تکفیری همچنان فعال است و ملت‌های مسلمان و ملت ایران باید با هوشیاری آنها را خنثی‌کنند، افزود: جمهوری اسلامی ایران حامی و پشتیبان جبهه مقاومت بود و این حمایت باعث‌ شد که قدرت دیپلماسی ایران ارتقا یابد و قدرت دیپلماسی متأثر از قدرت نظامی است و به صورت باکفایتی در جهان در‌حال انجام است و مکار‌ بودن دشمن هم باید مورد توجه‌باشد و قدرت اقتصادی و یکپارچکی مردم مهم است.

اسلامی تاکید کرد: مازندران در میثاق با رهبری و نظام اسلامی همیشه افتخار کسب‌ کرد و در دفاع‌مقدس همیشه بیشتر از سهیمه تعیین‌شده نیرو برای دفاع‌مقدس اعزام می‌شدند.

وی در پایان  گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی ناخواسته وارد اقتصاد دولتی شدیم و این در حالی است که قانون اساسی، اقصاد بر‌پایه مردم تأکید دارد و رها‌سازی از اقتصاد‌ دولتی و کوچک‌سازی دولت از یک‌دهه پیش آغاز شد و ما در دوره انتقال از اقتصاد دولتی به اقتصاد مردمی قرار‌ داریم.دیدگاه شما در مورد : پشتیبانی از جبهه مقاومت موجب ‌ارتقای قدرت دیپلماسی ایران شد

پشتیبانی از جبهه مقاومت موجب ‌ارتقای قدرت دیپلماسی ایران شد