پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:15:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47061

تاریخ انتشار : 10/09/1396 - 15:56

امام‌جمعه موقت پل‌سفید‌:

داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌ شد

امام‌جمعه موقت پل‌سفید در خطبه‌های نماز‌جمعه این شهر گفت: داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌ شد.

داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌ شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام فتاح سوادکوهی در خطبه‌های نماز‌جمعه این هفته شهر پل‌سفید اظهار کرد: نسل جوان، نسل سؤال‌کننده و مطالبه‌گر است و باید سؤالات آنان پاسخ ‌داده‌شود و گوینده باید حقیقت را درک و باور کند.

وی خاطرنشان کرد: در زمان آغاز اسلام تنها 17 نفر در شبه‌جزیره عربستان با‌سواد بودند و پیامبر‌گرامی اسلام برای معرفت و ارائه‌دین مبعوث‌شد.

امام‌جمعه موقت پل‌سفید‌ با اشاره به تعریف مسلمانی از زبان پیامبر‌گرامی اسلام تصریح کرد: تعریف مسلمانی پیامبر گرامی اسلام را هر روز نگاه کنیم تا اصلاح‌شویم و ایشان مسلمان را کسی می‌داند که مردم از دست وزبانش در‌امان بمانند و این موضوع جان‌کلام تعریف مسلمانی است.

سوادکوهی به شکست سلفی‌ها و داعشی‌ها در منطقه اشاره و اظهار کرد: وحشی‌گری‌های داعش در تاریخ وجود ندارد.

وی با اشاره به زلزله غرب کشور خاطر‌نشان‌کرد: نهاد‌های دولتی و غیر‌دولتی در زلزله غرب کشور کمک کردند و در برخی فضا‌های مجازی شیطنت شد و به قول رئیس‌جمهور، اخبار صحیح را از رسانه‌ملی پیگیر باشیم.

امام‌جمعه موقت پل‌سفید‌ به هفته وحدت اشاره کرد و بیان اینکه داستان «سال‌فیل» از جذاب‌ترین داستان‌های قرآنی در سنین کودکی ما است، افزود: امام‌خمینی(ره) و رهبر ‌معظم انقلاب و همه مراجع‌تقلید بر وحدت تأکید دارند و هیچ مرجع‌تقلیدی سراغ ندارم که «رد‌وحدت»‌ کند، داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌شد.

سوادکوهی در پایان ضمن گرامیداشت هفته وقف، اظهار کرد: وقف بر طبق حدیث پیامبر گرامی اسلامی، مانند منفعت اختراع و علم دانشمندان و والدین فرزند صالح و اهل‌خیر، نامشان زنده می‌ماند و در جهان دیگر از آن استفاده می‌کنند و برنامه‌ریزی‌شود که وقف در حوزه‌های متنوع و نیاز‌های جامعه انجام‌شود.

 دیدگاه شما در مورد : داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌ شد

داعش از بستر اختلاف در دنیای اسلامی و با حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی ایجاد‌ شد