شنبه 27 مرداد 1397 09:36:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47049

تاریخ انتشار : 09/09/1396 - 07:13

فرماندار سوادکوه مطرح کرد

معرفی مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی

فرماندار سوادکوه گفت: مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی معرفی شوند و از طرح مدارس کارآفرینی حمایت می‌کنیم.

معرفی مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم با اشاره به اهمیت مدرسه کارآفرینی و برگزاری آن در شهرستان سوادکوه و حضور مسئولان کارگروه تسهیل اشتغال شهرستان در این رخداد، به آسیب‌شناسی آموزش و پرورش و تغییرات بخش‌های مختلف آن اشاره‌ و اظهار کرد: تغییرات مداوم در آموزش و پرورش بیانگر آن است که برنامه منسجم‌کارشناسی‌شده در این حوزه نداشتیم و مدرسه کارآفرینی، یک تغییر نگاه است که باید مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد.

وی افزود: اقتصاد دولتی در دنیا جواب نداد و نگاه و مدل کار باید تغییر کنند.

فرماندار سوادکوه خاطرنشان کرد: انتقاد ازمسؤولان در فضای مجازی مُد شد و درباره اینکه مسؤولان در جامعه چه‌کرده‌اند که در جای خود باید پرسش شود و پاسخ داده‌شود ولی درباره اینکه ما اعضای جامعه چه‌کرده‌ایم هم باید پرسش شود.

توحیدی‌مقدم تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبرمعظم انقلاب در طول سال‌های اخیر به معنای برنامه‌محور بودن تولید‌ و مصرف، مواد اولیه، بازار فروش و مسائل مختلف آن است و مسائل کشور زنجیره‌ای‌مستقل است و جزایر جدا از هم نیست.

وی با بیان اینکه ایده خوب، قابلیت اجرایی و نیاز به کار و پیگیری دارد، تاکید کرد: مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی معرفی شوند و از طرح مدارس کارآفرینی حمایت می‌کنیم.دیدگاه شما در مورد : معرفی مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی

معرفی مدارس کارآفرینی در جامعه و فضای‌مجازی