جمعه 26 مرداد 1397 06:25:46

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47037

تاریخ انتشار : 06/09/1396 - 22:35

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا:

تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا در جمع بسیجیان شهرستان سوادکوه گفت: تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است.

تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار ابوالقاسم اکبرنژاد در جمع بسیجیان شهرستان سوادکوه ضمن تبریک سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به دستور امام راحل، اظهار‌کرد: امام راحل، عزت، شرافت و درس دفاع از مظلومان را به ما آموحت.

وی افزود: امام خمینی(ره) برای امنیت و دفاع از انقلاب اسلامی، بسیج را تشکیل داد.

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا خاطرنشان کرد: پس از تسخیر لانه جاسوسی، حمله آمریکا به طبس، کودتای نوژه و اقدامات دیگر براندازی بر علیه انقلاب اسلامی و حضور مستقیم ناوگان‌های آمریکایی در خلیج فارس، شجره طیبه بسیج به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

اکبرنژاد با بیان اینکه تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است، تاکید کرد: بسیج با رهبری امام راحل و رهبر حکیم انقلاب اسلامی حماسه‌های مختلفی را خلق کرد.

وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی از ۳۶ کشور جهان، اسیر جنگی، غنائم و تجهیزات نظامی به دست آوردیم و دشمنان درصدد نابودی یا محصور کردن انقلاب اسلامی بودند، اظهار کرد:هم اکنون نیز محور مقاومت، سربازان شیطان در منطقه را در هم کوبیدند.

فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا  با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی‌ها به عنوان یک بسیجی و از جنس بسیجیان ضربات بزرگی را بر دشمنان، وارد کردند، افزود: ایران اسلامی قدرت مهم در منطقه و جهان است که این قدرت با رهبری امام خامنه‌ای به عنوان یک بزرگ بسیجی به دست آمد و اکنون نیز پیروزی‌های مختلفی را با تفکر و شیوه و حضور در صحنه بسیجیان به دست آوردیم.

اکبرنژاد با اشاره به اینکه هر روز به صف بسیجیان اعم از مسلمان و غیر‌مسلمان و آزادگان جهان افزوده می‌شود و وعده عظیم الهی برای مستضعفان با رهبری مقام‌معظم رهبری و ایثار و فداکاری به دست می‌آید، گفت: ضرورت ایجاد بسیج و نقش آن در انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش‌های نهضت امام حسین(ع) و تداوم این رسالت و نقش و الگو برای دفاع از اسلام و عبرت و رهایی مستضعفان از ظلم و استبداد مورد نظر است.

وی افزود: سیاست‌ها و راهبردها و استراتژی‌ها بر قابلیت‌ها، برخوردها، منافع و منابع استوار است و امام راحل برای صیانت از انقلاب اسلامی از سال ۱۳۲۳ در کتاب کشف الاسرار بر تشکل بسیج اشاره کرد.

 دیدگاه شما در مورد : تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است

تشکیل بسیج از مهمتر‌ین نقاط‌عطف انقلاب اسلامی ایران است