یکشنبه 03 تیر 1397 02:20:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47025

تاریخ انتشار : 02/09/1396 - 23:27

امام جمعه زیراب:

بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است

امام جمعه بخش زیراب در یادواره 113 شهید این بخش گفت: بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است و بسیج سربازان همیشه آماده مکتب اسلام هستند.

بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد‌‌زمان رضایی در یادواره 113 شهید بخش زیراب با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم و هفته بسیج، اظهار کرد: شکست داعش به معنای شکست استکبار جهانی بود.

وی افزود: خداوند در آیه شهادت به عنوان خریدار شهادت عده‌ای از مؤمنان و اهل ایمان و اهل ایمان به عنوان فروشندگان جان و مال معامله می‌کنند و خداوند معامله‎گران را به بهشت نوید می‌دهد و سند آن را‌هم در  تورات، انجیل و قرآن معرفی می کند.

امام جمعه زیراب تصریح کرد: پیروزی لشکر اسلام و نصرت الهی بر داعش، نقشه شوم دشمنان علیه امت اسلامی را نقش بر آب کرد و داعش امنیت جهان اسلام و امت اسلام را به چالش کشید و به دنبال جنگ فرسایشی در منطقه بود.

رضایی با اشاره به خسارات و کشتار مختلف داعش به بخشی از عنایات ویژه الهی اشاره واظهار کرد: پیدا‌کردن نیروهای مقاومت از کشورهای مختلف اسلامی و آشنایی محور مقاومت با یکدیگر از برکات اتحاد امت اسلامی در نبرد با داعش بود.

وی با اشاره به اینکه از فواید دیگر مبارزه و مقاومت در برابر داعش کنار گذاشته شدن نقاب از منافقین بود و حکومت یهودی عربستان نقاب از چهره منافقانه آن برداشته شد، گفت: همدلی و وحدت در امت اسلامی و مدافعان قرآن و مکتب عاشورا به وجود آمد و بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است و  بسیج سربازان همیشه آماده مکتب اسلام هستند.

 

 



دیدگاه شما در مورد : بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است

بسیج مدافع قرآن و مکتب عاشورایی است

  • پربازدیدترین ها