پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:14:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47019

تاریخ انتشار : 03/09/1396 - 07:52

عضو مجمع نمایندگان مازندران:

شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: این پیروزی و سرافرازی برای مسلمانان و شکست و سرافکندگی برای آمریکا، اسرائیل و هم پیمانانش، به سادگی به دست نیامده و دستاورد خون‌های شهدای مظلوم و عزیز مدافعان حرم است.

شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، سیدعلی ادیانی عضو مجمع نمایندگان مازندران درپی پیروزی جبهه مقاومت و نابودی داعش، پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَا النَّصرالّا مِن عِندِالله العَزِیزِ الحَکِیم

محضر ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری و ملت مسلمان و ستمدیده عراق و سوریه

تاریخ، فتنه‌های مختلفی را از صدر اسلام تاکنون بیاد دارد و پدیده داعش که معلول مثلث آمریکای شیطانی، اسرائیل صهیونی و وهابیت تکفیری است قریب به 6 سال پیش در قالب نقشه شوم و پلید تفکر دولت اسلامی عراق و شام شکل گرفت.

در این مدت تا آنجا که توانستند کشتار کردند و جنایات هولناک بسیاری را رقم زدند که زبان قاصر از بیان آنهاست.

اما تدبیر، درایت و هوشمندی فرماندهی مقام معظم رهبری مدظله العالی، شهامت و شجاعت فرزندان دلیر ایران علی‌الخصوص سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و هوشیاری مردم مسلمان عراق و سوریه، نه تنها اجازه نداد که آنها به اهداف خود برسند بلکه به فضل الهی بساطشان برای همیشه از منطقه برچیده شد.

این پیروزی و سرافرازی برای مسلمانان و شکست و سرافکندگی برای آمریکا، اسرائیل و هم پیمانانش، به سادگی به دست نیامده و دستاورد مجاهدت‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و خون‌های شهدای مظلوم و عزیز مدافعان حرم همچون شهیدبلباسی، شهید عمادی، شهید علیزاده و شهیدحججی‌هاست. 

اینجانب ضمن سپاس و تعظیم به درگاه الهی و تبریک به رهبر فرزانه، همه مجاهدان و مبارزان، ملت همیشه سرافراز ایران و مردم عراق و سوریه، یقین دارم این موفقیت بزرگ مقدمه پیروزی مسلمین جهان و نابودی اندیشه تکفیری داعشی در دنیا و زمینه ساز ظهور امام عصر عج خواهدبود. ان‌شاءالله

سیدعلی ادیانی

نماینده مردم شریف شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم شهر، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامیدیدگاه شما در مورد : شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است

شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است