جمعه 26 مرداد 1397 06:24:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47016

تاریخ انتشار : 02/09/1396 - 07:41

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه گفت:بسیج در دوران جنگ و سازندگی کشور حضور فعال داشت و امروز هم اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است.

اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی در حاشیه افتتاح خانه محرومان با تبریک حلول ماه ربیع اول و هفته بسیج ضمن گرامیداشت تقارن این 2 رویداد و تسلیت به مناسبت زلزله در غرب‌کشور، اظهار کرد: فلسفه وجودی بسیج برای حل مشکلات مردم است و پیگیری برای باز کردن گره‌های زندگی عموم مردم در دستور کار قرار دارد.

وی به فعالیت‌های بسیج در دوران مختلف اشاره و خاطرنشان کرد: بسیج در دوران جنگ و سازندگی کشور حضور فعال داشت و امروز هم اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج برای زلزله در غرب کشور نیز اشاره و تصریح کرد: برنامه‌ریزی لازم برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در حال انجام است.

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: بسیج‌سازندگی برنامه‌های مختلفی برای محرومیت‌زدایی شهرستان سوادکوه در اولویت دارد.دیدگاه شما در مورد : اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است

اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است