پنج شنبه 25 مرداد 1397 05:22:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46981

تاریخ انتشار : 25/08/1396 - 07:39

مدیر اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید خبر‌ داد

ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه+تصاویر

مدیر اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید از ارسال یک‌ محموله و برنامه‌ریزی برای ارسال محموله‌ دیگر کمک مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، ابوالفضل گران طی گفت‌و‌گویی ضمن عرض تسلیت حادثه زلزله در استان کرمانشاه و جان باختن جمعی از هموطنان، اظهار کرد: کمک به همنوع از دستورات دینی است و فعالان دینی سعی می‌کنند تا در حوادث و بحران، به هموطنان خود کمک کنند.

وی افزود: با تلاش مرکز نیکوکاری مسجد‌جامع پل‌سفید یک کامیون اقلام غذایی و بهداشتی به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال شد.

مدیر اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید تصریح کرد: این محموله شامل مواد‌غذایی، 200 عدد پتو، 600عدد کنسرو لوبیا، 380 عدد تن‌ماهی، هزار و 200 بطری آب معدنی، کفش و پوشاک و مواد دیگر بود.

گران خاطرنشان کرد: کمک‌های مردمی ارسالی این مرکز نیکو‌کاری توسط خیرین و شهروندان شهر پل‌سفید و یکی از رابطین این مرکز در شهرستان قائمشهر جمع‌آوری و عصر روز سه‌شنبه به کرمانشاه ارسال‌ شد.

وی به برنامه‌ریزی برای تهیه و ارسال محموله دوم کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه اشاره و اظهار کرد: مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید در‌نظر دارد تا محموله دوم را در روز‌های آینده به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال کند و همشهریان و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی خود را به این مرکز تحویل دهند و پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی این مرکز در محوطه مسجد‌جامع پل‌سفید مستقر است.

مدیر اجرایی مرکز‌ نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید با بیان اینکه مرکز‌نیکوکاری مسجد‌جامع پل‌سفید با محور‌قرار‌دادن مردم و معتمدان شهر در کمک به نیازمندان تلاش می‌کند، گفت: مرکز‌نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید برای هم‌افزایی کمک‌های مردمی با شناسایی فقرا و خیرین و برقراری ارتباط بین این دو، اصلی‌ترین وظیفه مراکز نیکوکاری است.

گران در پایان خاطرنشان کرد: مراکز نیکوکاری با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ احسان و نیکوکاری به صورت محله‌محور، شناسایی خیرین و نیازمندان واقعی محله و ارائه خدمت به نیازمندان از طریق کمک‌های مردمی در محل سکونت و گسترش ارتباطات بین مردم در محله فعالیت می کند.دیدگاه شما در مورد : ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه+تصاویر

ارسال محموله کمک‌های مردم پل‌سفید به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه+تصاویر