شنبه 05 خرداد 1397 18:29:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46963

تاریخ انتشار : 17/08/1396 - 13:00

محدودیت‌های ترافیکی اربعین در جاده‌ها

رئیس پلیس راه مازندران محدودیت های ترافیکی اربعین در جاده ها را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی اربعین در جاده‌ها

به گزارش سوادکوه آنلاین،سرهنگ علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته و تعطیلات اربعین حسینی، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی  شمال کشور اجرا در خواهد آمد.

سرهنگ قدمی افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه از محورهای " کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه" ممنوع است و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی، خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلرها در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی همچنین از پایان و لغو عملیات کارگاه جاده‌ای در محور هراز تا اطلاع ثانوی خبر داد و افزود: هرگونه اعمال محدودیت‌ها از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره 110به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : محدودیت‌های ترافیکی اربعین در جاده‌ها

محدودیت‌های ترافیکی اربعین در جاده‌ها

  • پربازدیدترین ها