شنبه 05 خرداد 1397 18:13:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46961

تاریخ انتشار : 17/08/1396 - 12:57

شهادت 4 رزمنده جبهه مقاومت در دفع حملات سنگین داعش به ایستگاه نفتی T2 + نقشه میدانی

نیروهای جبهه مقاومت در چند عملیات متوالی موفق شدند با عقب راندن عناصر تروریستی داعش، مزارع شرقی و جنوب روستای « محکان» را به کنترل خود درآورند.

شهادت 4 رزمنده جبهه مقاومت در دفع حملات سنگین داعش به ایستگاه نفتی T2 + نقشه میدانی

به گزارش سوادکوه آنلاین،دهها تن از عناصر تروریستی داعش از نیمه شب گذشته حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای جبهه مقاومت در حومه شمالی ایستگاه نفتی پمپاژ دوم (  T2) در جنوب استان دیرالزور انجام دادند.تروریست های داعش در این عملیات درصدد بودند ایستگاه نفتی پمپاژ دوم را دوباره به اشغال خود در آورند و ارتباط نیروهای جبهه مقاومت را در حومه شرقی این ایستگاه قطع کنند؛ تروریست ها حملات خود را با ارسال خودروهای انتحاری به سوی مواضع نیروهای جبهه مقاومت آغاز کردند.

درگیری ها در حومه شمالی ایستگاه نفتی پمپاژ دوم ساعت ها ادامه یافت و در نهایت نیروهای جبهه مقاومت موفق شدند حملات سنگین تروریست ها را به طور کامل دفع کنند؛ در حال حاضر درگیری های پراکنده ادامه در این محور ادامه دارد.

در جریان درگیری های 24 ساعت گذشته 4 تن از نیروهای جبهه مقاومت به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر هم مجروح شدند؛ 36 تن از تروریست های داعش هم در این درگیری ها به هلاکت رسیدند.

از محور جنوبی شهر المیادین در مرکز استان دیرالزور هم خبر می رسد،، نیروهای جبهه مقاومت در چند عملیات متوالی موفق شدند با عقب راندن عناصر تروریستی داعش، مزارع شرقی و جنوب روستای « محکان» را به کنترل خود درآورند.

نیروهای جبهه مقاومت پاکسازی شهرک « القوریه: را هم در این محور در دستور کار قرار داده اند؛ تروریست های داعش هفته گذشته توانستند این شهرک را با چند ضد حمله دوباره به اشغال خود در بیاورند.

به گزارش مشرق، درگیری ها در حومه جنوبی شهر المیادین ادامه دارد؛ نیروهای جبهه مقاومت در این محور در فاصله 61 کیلومتری شهر البوکمال ( آخرین پایگاه داعش در سوریه) قرار دارند. گروهی دیگر از نیروهای یگان های مهندسی به عملیات خود برای پاکسازی شهر المیادین از تله های انفجاری کار گذاشته شده ادامه می دهند.

 

 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : شهادت 4 رزمنده جبهه مقاومت در دفع حملات سنگین داعش به ایستگاه نفتی T2 + نقشه میدانی

شهادت 4 رزمنده جبهه مقاومت در دفع حملات سنگین داعش به ایستگاه نفتی T2 + نقشه میدانی

  • پربازدیدترین ها