شنبه 05 خرداد 1397 18:35:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46931

تاریخ انتشار : 13/08/1396 - 12:12

رسوایی جنسی سیاستمداران ارشد انگلیس

حزب محافظه‌کار با گزارش اتهامات ایراد شده علیه یکی از اعضای ارشد خود به پلیس، عضویت حزبی وی را معلق کرد.

رسوایی جنسی سیاستمداران ارشد انگلیس

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از نشریه دیلی‌تلگراف، رسوایی‌های جنسی سیاستمداران ارشد انگلیس شب گذشته بار دیگر اوج گرفت، آن‌هم زمانی که حزب محافظه‌کار «اتهاماتی جدی» را علیه یکی از هم‌حزبی‌های خود در پارلمان این کشور به پلیس این کشور تحویل داد.

چارلی الفیکی، که متأهل و دارای دو فرزند است، و در معرض این اتهامات قرار دارد، هرگونه نادرست‌کاری را رد کرده و گفته است که حزب حتی وی را درباره اینکه متهم شده است آگاه نکرده است.

طبق گزارش‌هایی که شب گذشته منتشر شد، ناظران حزب محافظه‌کار، اندکی پس از رسیدن ترزا می به نخست‌وزیری این کشور، اتهاماتی را درباره الفیکی دریافت کردند، اما زنی که این شکایت‌ها را عنوان کرده بود، نمی‌خواست پلیس درگیر ماجرا شود.

پیش‌بینی می‌شود که ترزا می درباره اینکه چرا حزب هم‌اکنون موضوع را به پلیس ارجاع داده است مورد پرسش قرار بگیرد، آن‌هم در شرایطی که ناظران حزبی بیش از یکسال است که از این اتهامات آگاه هستند.

گاوین ویلیامسون، وزیر دفاع کنونی انگلیس که در آن زمان رئیس ناظران حزب محافظه‌کار بود نیز احتمالا اواخر این هفته درباره اینکه چه می‌دانسته و چه‌کاری کرده است، مورد پرسش و بررسی قرار خواهد گرفت.

در بیانیه‌ای که شب گذشته به وقت محلی از سوی جولیان اسمیت - که پنجشنبه به عنوان ناظر ارشد حزب محافظه‌کار تعیین شده بود - منتشر شد، وی گفته است: «پس از اینکه اتهامات جدی درباره چارلی الفیکی به پلیس ارجاع شد، من عضویت وی را معلق کردم».

 

الفیکی در توئیتر در پاسخ به این بیانیه نوشت: «حزب پیش از آنکه درباره تعلیق شدنم به من خبر هد، موضوع را به مطبوعات اعلام کرد. من از ادعاهای اتهامی آگاه نبوده و هرگونه نادرست‌کاری را رد می‌کنم».


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : رسوایی جنسی سیاستمداران ارشد انگلیس

رسوایی جنسی سیاستمداران ارشد انگلیس

  • پربازدیدترین ها