شنبه 27 مرداد 1397 09:34:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46836

تاریخ انتشار : 27/07/1396 - 08:44

در محکومیت اظهارات وقیحانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه صادر شد

بیانیه هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی

هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی در محکومیت اظهارات وقیحانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه بیانیه‌ای صادر کردند.

بیانیه هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی در محکومیت اظهارات وقیحانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه بیانه‌ای صادر کردند که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


اظهارات سخیف و مشمئز کننده رئیس جمهور کودن و بی لیاقت آمریکا در رابطه با ایران اسلامی و سپاه کفر ستیز پاسداران انقلاب اسلامی، بار دیگر نشان داد سردمداران کفر و نفاق برای دشمنی با جمهوری اسلامی و ملت رشید ایران از هر فرصت و شرایطی استفاده می کنند.


 تروریست خواندن فرزندان غیور و دلاور سپاهی ملت ایران از سوی دولتی که از سر تا پا به خباثت و جنایت و پلیدی آلوده بوده طنز زمانه است! عاملین دهها کودتا و جنگ و خونریزی در سراسر جهان و بانیان کشتار مردم مظلوم و بی دفاع یمن، فلسطین، افغانستان، عراق و سوریه، امروز مدعی حقوق ملت‌ها شده اند! 


ترامپ کودن و ابله با دست آویز قرار دادن معاهدات بین المللی زبان آلوده خود را به مقدس ترین ارزش‌های ملت ایران گشود و با دهان کثیف خود نیروی ارزشی و نجات بخش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد هجمه بی ادبانه قرار داده است در حالی که برای ملت‌های مظلوم و ستمدیده جهان ارتش داعشی و خونخوار آمریکا نام آشناتر است.


 هنوز خون مردم مظلوم افغانستان، عراق و سوریه از جنایتهای ارتش و سران فاسد آمریکا در خیابان ها نمایان است و یمن، این پاره تن جهان اسلام درعمق جنایات آمریکا و ایادی مزدور و پست آن، قرار دارد در حالی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) با وجود همه تهدیدات و تحریم‌ها و توطئه‌های استکبار و صهیونیسم وحشی، عامل امنیت، ثبات و آرامش منطقه خاورمیانه است.


امروز ارتش دهها میلیونی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی الهام بخش جبهه مقاومت اسلامی و محور امید ملت‌های مظلوم و ستمدیده مسلمان و غیر مسلمان منطقه است و به بیان شیوای سید شهیدان مظلوم انقلاب دکتر بهشتی که گفت: سپاه آگاهانه انتخاب می کند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی می‌کند و مظلومانه شهید می‌شود و بی‌شرمانه مورد توهین قرار می گیرد.


 قابل درک و لمس است سپاه عزیز خار چشم شرارت پیشگان و دشمنان بشریت هست و ملت رشید ایران پشتیبان و حامی این فرزندان راستین و فداکار خود است، ما هیئت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی، اسلامی و قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی ضمن محکومیت و اعلام انزجار از سخنان ترامپ کریه و وقیح، خاطرنشان می سازیم برای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و در دفاع از ارتش و سپاه مقتدر ایران اسلامی ذره‌ای تردید نداشته و با اطاعت از امام و ولی خود در کنار فرزندان غیور جهاد و شهادت ایستاده‌ایم.

 

 دیدگاه شما در مورد : بیانیه هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی

بیانیه هئیت‌های مذهبی و مداحان و مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی