شنبه 27 مرداد 1397 09:32:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46828

تاریخ انتشار : 25/07/1396 - 19:12

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه مطرح کرد

اتمام سه پروژه ورزشی شاخص سوادکوه نیازمند اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومانی

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه گفت: اعتبارات موردنیاز برای اتمام سه پروژه ورزشی شاخص شهرستان حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.

اتمام سه پروژه ورزشی شاخص سوادکوه نیازمند اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومانی

به گزارش سوادکوه آنلاین، رضا احمدزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان به هفته تربیت بدنی اشاره کرد و از برگزاری 17 برنامه شاخص در این ایام در شهرستان سوادکوه خبر داد.

وی از مراسم رونمایی پیراهن تیم فوتسال شهدا سرخکلا، تیم لیک دسته اولی استانی در این ایام خبر داد و تعداد تیم‌های کشوری در شهرستان را 3 تیم و استانی را 14 تیم برشمرد و افزود: تعداد هیئت‌های ورزشی فعال شهرستان 35 هیئت است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه به پروژه ورزشی شاخصاین شهرستان اشاره و اظهار کرد: اعتبارات موردنیاز برای اتمام سه پروژه ورزشی شاخص شهرستان حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان است که از این میزان، 250 میلیون برای پروژه سالن تخصصی ورزش‌های رزمی شهر پل‌سفید، 250 میلیون برای سالن ورزشی شهر آلاشت و 700 میلیون برای زمین فوتبال شهر زیراب است.

احمدزاده با بیان اینکه موانع مرتبط با اداره میراث فرهنگی و سازمان منابع طبیعی در خصوص زمین فوتبال شهر زیراب برطرف شده است، از پیگیری‌های انجام شده توسط نماینده مجلس و مسئولان شهرستانی برای درخواست اعتبار 2 میلیارد تومانی از اعتبارات ملی برای پیست دو میدانی، رختکن، سکو و استانداردسازی این زمین فوتبال خبر داد و افزود: علی‌رغم پیگیری‌های انجام شده تاکنون، بازدیدی توسط بخش مالی وزارت ورزش انجام نشده است.

وی از پیگیری جهت ساخت جاده سلامت در شهر پل‌سفید و روستای کارمزد خبر داد و اعتبارات این شهرستان را در شش ماه اول سال، در بخش گسترش و نوسازی اماکن ورزشی و فضاهای روباز ورزشی 450 میلیون تومان و در بخش تجهیز امکان ورزشی 350 میلیون تومان برشمرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به وجود 12 سالن ورزشی دولتی و 9 باشگاه خصوصی ورزشی در شهرستان، تعداد ورزشکاران سامان‌یافته این شهرستان را یک هزار 500 نفر برشمرد و افزود: از این تعداد 13 قهرمان بین‌المللی، 4 قهرمان آسیایی و یک نفر قهرمان جهانی هستند.

احمدزاده با اشاره به 17 شهید ورزشی شهرستان، از جمله برنامه‌های هفته تربیت بدنی در روز 27 مهر ماه که با عنوان ورزش، فرهنگ ایثار و شهادت نامگذاری شده است را دیدار از خانواده‌های این شهدا عنوان کرد.

وی در پایان از برگزاری همایش خانواده والیبال در این هفته در شهرستان خبر داد و افزود: در این همایش از تمام خانوده والیبال شهرستان از گذشته تا کنون دعوت شده و از پیشکسوتان این عرصه تجلیل خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : اتمام سه پروژه ورزشی شاخص سوادکوه نیازمند اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومانی

اتمام سه پروژه ورزشی شاخص سوادکوه نیازمند اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومانی