جمعه 26 مرداد 1397 06:24:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46811

تاریخ انتشار : 19/07/1396 - 09:13

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه خبر داد

افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق / کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق و کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور در این شهرستان خبر داد.

افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق / کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور

به گزارش سوادکوه آنلاین، مهدی خادمی در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ولی فقیه در رأس سلسله مراتبی نیروی انتظامی قرار دارد، اظهار کرد: رضایت رهبرمعظم انقلاب از سربازانشان در نیروی انتظامی خوشحال‌کننده است.


وی با بیان اینکه شعار امسال نیروی انتظامی «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» است، تاکید کرد: امنیت پایدار در سراسر کشور با تعامل مناسب بین ولی‌فقیه، پلیس، مردم، و نیرو‌های امنیتی دیگر به‌وجود آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، برقرای نظم و امنیت را مهمترین وظیفه پلیس دانست و خاطر‌نشان کرد: در کشور اسلامی ما، پلیس جامعه محور و همراه با رأفت اسلامی است و کسانی که موجب اخلال در جامعه شوند بر طبق قوانین با آنان برخورد می‌شود.


خادمی به عدم‌وجود جرایم خشن در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت:  در 6 ماه اول سال 1396 تعداد 6 هزار و 3 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه انجام شد که 4060 فقره از آن منجر به تشکیل پرونده شد و هزار و 679 فقره به صورت راهنمایی، مشاوره و ارشاد بود و 252 فقره آن تکراری و 12 مورد دیگر در حال بررسی است.


وی از افزایش کشف 15 درصدی کشف مواد‌مخدر در سوادکوه خبر داد و به ترانزیتی‌بودن محور سوادکوه و فعالیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی برای کشف مواد‌مخدر اشاره و تصریح ‌کرد: افزایش 10 درصدی دستگیری معتادان و خرده‌فروشان و افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق را نیز در 6 ماه اول سال 1396 را در سوادکوه شاهد هستیم.


فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه در پایان از کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور و کاهش 45 درصدی تصادف‌های فوتی در حوزه پلیس‌راه خبر داد و اظهار کرد: پرونده‌های اختلاف ملکی، بیشترین پرونده‌های ما را تشکیل می‌دهد و رانندگان مهمتر‌ین عامل تصادف‌ها در محور سوادکوه هستند.دیدگاه شما در مورد : افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق / کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور

افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق / کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور