جمعه 26 مرداد 1397 06:24:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46803

تاریخ انتشار : 15/07/1396 - 07:51

مدیر حوزه علمیه مازندران:

سرمایه‌گذاری دشمن در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است/ پیروی از امام حسین(ع) راه‌حل پیروزی در عرصه فرهنگی

مدیر حوزه علمیه مازندران گفت: دشمن فقط به عرصه نظامی توجه نمی‌کند و سرمایه‌گذاری آنان در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است.

سرمایه‌گذاری دشمن در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است/ پیروی از امام حسین(ع) راه‌حل پیروزی در عرصه فرهنگی

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام ابو‌القاسم طاهری در دومین سالگرد شهادت شهید سید‌روح‌الله عمادی شهید مدافع حرم شهرستان سوادکوه که در مسجد روستای پاشا‌کلا بخش زیراب برگزار شد، اظهار کرد: امامان معصوم به صورت عام و امام حسین(ع) به صورت خاص برای احیا و تقویت «لااله الا الله» ایستادگی کردند.

وی افزود: صدام با کمک 38 کشور و با قول تصرف 10 روز تهران به اربابان خود به ایران حمله کرد که ملت ایران 8 سال در جهاد نظامی استقامت کردند.


 


مدیر حوزه علمیه مازندران تصریح کرد: دشمنان برای ضربه به شیعه در عرصه‌های نظامی، سیاسی و اقتصادی اقدام می‌کنند و اقدام به تأسیس طالبان، القاعده، داعش و النصره کردند.

طاهری افزود: دشمنان می‌دانند که قلب تپنده ملت ما در کربلا، پناه‌گاه آنان در حرم حضرت علی(ع) است و در نظر شیعه، حرم امامان معصوم و حضرت زینب و حضرت رقیه باید حفظ شود و نظیر شهدای حرم و فداکاری‌های آنان کم‌نظیر است.

وی به جمله‌ای از امام خمینی(ره) درباره قرائت وصیت‌نامه‌های شهدا اشاره و اظهار ‌کرد: وصیت‌نامه شهدایی مانند شهید سید‌روح‌الله عمادی، شهید محسن حججی و سایر شهدای حرم و شهدای دفاع مقدس را بخوانیم که این افراد کم‌نظیر هستند.

مدیر حوزه علمیه استان مازندران تاکید کرد: دشمن فقط به عرصه نظامی توجه نمی‌کند و سرمایه‌گذاری آنان در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است.

طاهری تصریح کرد: بصیرت، آگاهی و پیروی از حسین‌بن علی(ع) راه پیروزی در عرصه فرهنگی است و نماز، راه مقابله با نقشه‌های دشمنان است.

وی در پایان با بیان اینکه در برابر هر حربه دشمن، حربه‌های دیگری هم وجود دارد و اقتصاد مقاومتی راه مقابله با تحریم‌های اقتصادی است، گفت: غفلت و بی‌بصیرتی صحنه پیروزی حضرت علی(ع) را به حکمیت و صحنه پیروزی امام حسن(ع) را به صلحی که معاویه اعتقادی به آن نداشت، تبدیل می‌کند و ملت ایران تا آخرین نفس پشت‌سر رهبرش ایستاده است.دیدگاه شما در مورد : سرمایه‌گذاری دشمن در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است/ پیروی از امام حسین(ع) راه‌حل پیروزی در عرصه فرهنگی

سرمایه‌گذاری دشمن در عرصه فرهنگی بیشتر از عرصه‌های دیگر است/ پیروی از امام حسین(ع) راه‌حل پیروزی در عرصه فرهنگی