شنبه 27 مرداد 1397 09:32:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46715

تاریخ انتشار : 31/06/1396 - 17:48

رئیس سابق سازمان پیشکسوتان دفاع مقدس:

شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود

رئیس سابق سازمان سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت نیروهای مسلح گفت: شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود و صد‌ها فیلم و کتاب باید برای آن تهیه شود.

شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار مهدی محمدی‌فر در همایش «رزمندگان گردان‌های رزمی جنگل‌های سوادکوه در سال‌های 1360 تا 1363» به اثر‌گذاری شهدا در حضور جوانان برای دفاع از حرم اشاره واظهار کرد: شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود و صد‌ها فیلم و کتاب باید برای آن تهیه شود.

وی با بیان اینکه یاد شهدا، جانبازان و ایثار‌گران همواره مقدس است، افزود: امام خمینی(ره) در زمان جنگ فرمودند:«نگذارید پیشکسوتان جهاد و خون دفاع مقدس در پیچ و خم‌های زندگی فراموش شوند» و مقام‌معظم رهبری هم یاد و خاطره شهدا را به اندازه شهادت ذکر کردند و فراموشی پیشکسوتان دفاع مقدس باعث ایجاد مشکل در ادامه انقلاب اسلامی می‌شود.

رئیس سابق سازمان پیشکسوتان دفاع مقدس در ستاد کل نیرو‌های مسلح با تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در برگزاری همایش «رزمندگان گردان‌های رزمی جنگل‌های سوادکوه در سال‌های 1360 تا 1363»، خاطر‌نشان‌کرد: ارزش جلسات مرتبط با شهدا را بدانیم و حضور در مراسم‌های شهدا برای من مانند سفر به اماکن مقدس ارزشمند است.

محمدی، برگزاری برنامه‌ها و مراسم‌های مربوط به شهدا را موجب زنده‌ماندن روحیه انقلابی توصیف و تاکید کرد: برنامه‌های دفاع‌مقدس باعث افزایش رفاقت‌ها می‌شود و این ارزش‌ها را با تفاوت تحلیل‌ها، عوض نکنیم و این اختلاف تحلیل‌ها نباید ما را جدا‌کند و ارزش‍‌‌های دفاع مقدس را باید به نسل آینده منتقل کنیم.دیدگاه شما در مورد : شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود

شهید حججی نمادی برای نمایش شکوه و حماسه ملت ایران برای جهان بود