پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:15:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46702

تاریخ انتشار : 29/06/1396 - 16:18

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر داد

اجرای 150 برنامه هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه از برگزاری 150 برنامه در این شهرستان برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

اجرای 150 برنامه هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی در جمع خبرنگاران، با تأکید بر اهمیت گرامیداشت و یادآوری دفاع مقدس، سه هدف اصلی گرامیداشت دفاع‌مقدس را شناخت ابعاد دفاع‌مقدس، تبیین و انتقال آن به جامعه و نسل بعدی و حفظ دستاوردهای آن ذکر کرد.


وی با اشاره به فرمایش رهبری، هزینه برای گرامیداشت دفاع‌مقدس را نوعی سرمایه و برنامه‌ریزی برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن برشمرد و بر تلاش همه دستگاه‌ها در این راستا تأکید کرد.
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه دلیل دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی را غیرهمسویی انقلاب اسلامی با منافع استکبار دانست و اظهار کرد: استکبار برای احیای منافع خود پس از انقلاب، جنگ ۸ ساله را با ایران شروع کردند اما مردم و جوانان ما با تمام توان با آن مقابله کرده و به پیروزی رسیدند.
  
ابراهیمی از جمله دستاوردهای دفاع مقدس را تقویت روحیه ایثار، شهادت‌طلبی و انقلابی‌گری در مردم برشمرد و خاطر نشان کرد: دفاع مقدس تمام نشده، بلکه ما هر هفته و هر روز در دفاع مقدس هستیم، چرا که دشمن عهد کرده است که این انقلاب را به چالش بکشد و ما باید تلاش کنیم تا در مقابل دشمن همچون دوران ۸ سال دفاع مقدس باشیم.
  
وی با بیان اینکه ۱۵۰ برنامه برای گدامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه انجام خواهد شد از جمله آنها به برگزاری نشست‌های روشنگری، یادواره شهدا، افتتاح مجموعه ورزشی و استخر سوم خرداد سوادکوه اشاره کرد و افزود: در روز جمعه رژه کلاسیک توسط نیروی نظامی و رژه حماسی توسط نیروهای بسیجی در شهر زیراب انجام خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با اشاره به ۴۲۶ شهید سوادکوه و سوادکوه شمالی از برگزاری بیش از ۲۵ یادواره شهدا در شهرستان در این ایام خبر داد.دیدگاه شما در مورد : اجرای 150 برنامه هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه

اجرای 150 برنامه هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه