شنبه 27 مرداد 1397 09:35:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46696

تاریخ انتشار : 29/06/1396 - 17:41

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد.

اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری‌خطیر امروز در جلسه برنامه‌ریزی فعالیت‌های ماه محرم در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: راه و روش زندگی پیامبر گرامی اسلام، نهضت امام حسین(ع) و ائمه معصومین الگویی برای جوامع بشری است.

وی افزود: جوامع هر چه پیچیده‌تر شود، ضرورت نیاز به دین در جامعه هم بیشتر احساس می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خاطرنشان کرد: مکتب دین اسلام اهل‌بیتی(ع) راه‌حل مشکلات مختلف جوامع بشری است، فاصله‌گرفتن از دین باعث ایجاد چالش‌های مختلف و هزینه‌های میلیاردی برای ایجاد زندان‌ها و افزایش آسیب‌های خانواده‌ها است.

ذاکری‌خطیر با اشاره به نقش رسانه‌ها در تربیت گفت: رسانه‌ها بخشی از تعلیم و تربیت جامعه را به صورت نا‌خواسته بر‌عهده گرفتند.

وی افزود: رسانه‌ها بخشی از وظایف خانواده‌ها در موضوع تعلیم و تربیت را بر عهده گرفتند که جامعه را دچار چند‌گانگی تربیتی می‌کند و بازگشت به مکتب دین و آموزه‌های عاشورا باعث عزت‌مندی، مقاومت، اجرای اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب‌های فرهنگی می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی علما برای توجه به موضوع خانواده و سبک‌زندگی حسینی در منابر ماه‌محرم، تصریح کرد: توجه به اخلاق و رفتار حسینی در زندگی و رفتار‌های فردی و اجتماعی توسط علما و روحانیون در منابر ماه محرم مورد توجه قرار می‌گیرد.

ذاکری‌خطیر از وجود 147 محل تبلیغ در ایام ماه محرم برای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و افزود: 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اعزام می‌شوند که 23 نفر از این روحانیون از قم اعزام شدند که 15 نفر روحانیون ماه محرم شهرستان سوادکوه و 8 نفر روحانیون ماه محرم شهرستان سوادکوه‌شمالی از قم اعزام شدند.

وی در پایان از اعزام 54 روحانی در شهرستان سوادکوه و اعزام 37 روحانی به شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و با بیان اینکه 91 محل تبلیغ در شهرستان سوادکوه و 56 محل تبلیغ در شهرستان سوادکوه‌شمالی وجود دارد، گفت: شاهد افزایش 25 درصدی اعزام روحانی به محل‌های تبلیغ و افزایش 22 درصدی اعزام روحانی از قم هستیم.دیدگاه شما در مورد : اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی