شنبه 27 مرداد 1397 09:35:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46685

تاریخ انتشار : 21/06/1396 - 18:42

رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه:

کارایی سپاه و بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد

رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه گفت: کارایی سپاه پاسداران و ارتش 20 میلیونی بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد.

کارایی سپاه و بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری‌خطیر در مجمع عمومی بسیجیان شهرستان سوادکوه به سخنان امام خمینی(ره) درباره جایگاه سپاه و بسیج اشاره و اظهار کرد: امام خمینی(ره) در سخنان خود فرمودند که «من از سپاه راضی هستم» و «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» که این سخنان بیانگر ارزش و اهمیت بسیج و سپاه است.


وی افزود: کارایی سپاه پاسداران و ارتش 20 میلیونی بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد.
 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خاطرنشان کرد: اگر سپاه کارایی لازم را نداشت در مسیر مقابله نظام استکباری قرار نمی‌گرفت.

ذاکری‌ با اشاره به اینکه سپاه می‌تواند در برابر جنایات و ظلم‌‌های امریکا، رژیم‌صهیونیستی و اذناب آن ایستادگی کند، تصریح ‌کرد: مسؤولان باید به‌هوش باشند و با دفاع از ارتش 20 میلیونی بسیج در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند.

رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه بسیج باید مورد توجه جدی مسؤولان قرار گیرد، اظهار کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی، غفلت از بسیج را موجب گرفتار‌شدن در آتش دوزخ ذکر کرد و مقام‌معظم رهبری هم بر اهمیت بسیج در دوران دفاع‌مقدس و دوران سازندگی کشور تأکید دارند و انکار بسیج را حرکت نابخردانه و یا خائنانه توصیف کردند.

وی در پایان به اهمیت فعالیت‌های بسیج اشاره و تاکید کرد: نقش مهم بسیج در سخنان امام راحل و رهبر معظم انقلاب وجود دارد و باید با همکاری یکدیگر، امنیتی به وجودآمده را حفظ و تقویت کرد. دیدگاه شما در مورد : کارایی سپاه و بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد

کارایی سپاه و بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد