جمعه 26 مرداد 1397 06:23:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46658

تاریخ انتشار : 09/06/1396 - 08:11

مدیر‌کل پزشکی قانونی استان مازندران:

پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند

مدیر‌کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند و یک شکایت از پزشک برابر با 400 شکایت است.

پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، علی عباسی در جمع پزشکان شهرستان سوادکوه اظهار کرد: برگزاری مراسم‌های روز پزشک و داروسازی برای تقدیر از فعالیت‌ها و تقدّس فعالیت پزشکی است.


وی خاطرنشان کرد: نظام پزشکی نقش مؤثر در تعامل بین دستگاه‌های مرتبط دارد و باید حلقه محوری تعامل بین دستگاه‌های مرتبط باشد که در این زمینه نقش کم‌رنگی دارد.

مدیر‌کل پزشکی قانونی استان مازندران به حمله‌های رسانه‌ای به پزشکان در 2 سال اخیر اشاره و اظهار کرد: از دیوار بی اعتمادی بین پزشک و بیمار، مریض آسیب می بیند و برای پزشک اتفاقی نمی‌افتد.

عباسی با اشاره به نقش آموزشی، پژوهشی و رفاهی نظام پزشکی خاطرنشان کرد: احضار برای تخلف پزشکان توسط نظام پزشکی انجام می شود و هیأت‌های انتظامی پزشکی با محوریت حق و عدالت و دوری از جانب‌نگری به پزشک فعالیت کنند.

وی با اشاره به اینکه آفت پزشکی، غرور است و اگر پزشک هنگام ورود بیمار، سلام و خود را معرفی کند و درباره درمان توضیح دهد، چیزی از پزشک کم نمی‌شود، گفت: پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند و یک شکایت از پزشک برابر با 400 شکایت است.
 دیدگاه شما در مورد : پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند

پزشک از هنر بردباری، صداقت، امانت داری و تعامل با بیمار استفاده کند