پنج شنبه 25 مرداد 1397 03:14:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46654

تاریخ انتشار : 08/06/1396 - 09:04

فرماندار سوادکوه:

نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است

فرماندار سوادکوه گفت: نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است و باید به صورت کارگاهی، عملیاتی و اجرایی وارد فضای تولید شد.

نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در مراسم افتتاحیه فاز یک تولیدات جدید لوله و اتصالات وحید در شهرک صنعتی شور‌مست سوادکوه اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای افتتاح، بهره‌برداری‌ها و اقدامات نمادین است و اطلاع‌رسانی مناسب برای افکار عمومی درباره عملکرد نظام و دولت انجام شود تا مردم حلاوت خدمات را بچشند.

وی خاطرنشان کرد: دولت یازدهم زمانی سکان‌دار مدیریت کشور شد که حدود 70 درصد از واحد‌های صنعتی و تولیدی با مشکل تعطیلی، نیمه‌تعطیلی و رکود مواجه بود و مشکلات مرتبط با دلار و تحریم‌ها هم در کشور وجود داشت.

فرماندار سوادکوه افزود: دیپلماسی داخلی و خارجی و مدیریت مناسب دولت با همکاری مردم موجب شد تا امید و نشاط بین تولید‌کنندگان به وجود بیاید و بعد از برجام واحد‌های تولیدی و صنعتی دغدغه و استرس کاری ندارند.

توحیدی‌مقدم با اشاره به نام‌گذاری امسال به سال تولید و اشتغال، تصریح کرد: نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است و باید به صورت کارگاهی، عملیاتی و اجرایی وارد فضای تولید شد.
وی با اشاره به اجرای 95 درصد از تعریض محور سوادکوه و با بیان اینکه 50 درصد آن در دولت تدبیر و امید اجرایی شد، افزود: گازرسانی به شهرستان سوادکوه در حال انجام است که هم اکنون با هزینه 30 میلیارد تومان در حال اجرایی است.

وی به برخی از طرح‌های محوری هفته دولت امسال در شهرستان سوادکوه اشاره و اظهار کرد: افتتاح فاز یک تولیدات جدید لوله و اتصالات وحید در شهرک صنعتی شور‌مست سوادکوه با 8 میلیارد تومان که 2 میلیارد تومان آن از طریق وام و بقیه با سرمایه‌گذاری داخلی شرکت است، انجام می‌شود و روغن نباتی سوادکوه، لوله و اتصالات وحید به عنوان اعتبار شهرستانی، استانی و ملی هستند و چراغ روشن آنان در دوران تحریم، انگیزه و امید برای همگان بود.

فرماندار سوادکوه در پایان با اشاره به سایر طرح‌های هفته دولت امسال و با اصلاح مبلغ طرح‌های هفته دولت امسال شهرستان سوادکوه به مبلغ 30 میلیارد تومان، گفت: روکش آسفالت در محور‌های اصلی و فرعی با 10 میلیارد تومان اعتبار، افتتاح مرکز جامع سلامت مرکز دهستان کسلیان بخش زیراب در روستای «اتو» به مبلغ 700 میلیون تومان، آب‌رسانی به مسیر آلاشت و روستا‌های اطراف با 2 میلیارد تومان اعتبار و آیین افتتاح و راه‌اندازی چهارمین ریل باس حومه‌ای پل‌سفید – گرگان بخشی از 60 طرح و پروژه شهرستان سوادکوه در هفته دولت است.دیدگاه شما در مورد : نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است

نگاه دولت دوازدهم نگاه ویژه به تولید و اشتغال است