جمعه 26 مرداد 1397 06:26:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46653

تاریخ انتشار : 08/06/1396 - 09:02

مدیر‌عامل گروه صنعتی وحید مطرح کرد

افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات برای دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی

مدیر‌عامل گروه صنعتی وحید گفت: با افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات می‌توان به اهداف اقتصاد مقاومتی دست یافت.

افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات برای دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا صحاف در مراسم افتتاحیه فاز یک تولیدات جدید لوله و اتصالات وحید در شهرک صنعتی شور‌مست سوادکوه اظهار کرد: تولید لوله و اتصالات این شرکت در حوزه‌های کشاورزی، آب و فاضلاب و ساختمان است، گفت: 85 میلیون متر به صورت سالانه اقدام به تولید و عرضه محصولات اقدام می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در گروه صنعتی وحید سعی شد تا با استفاده از آخرین فناوری‌ها مرتبط با لوله و اتصالات اقدام شود، لوله و اتصالات در بخش‌های لوله‌های هوشمند و استفاده از فناوری نانو در فاضلاب در برنامه‌های این گروه صنعتی قرار دارد.

 


مدیر‌عامل گروه صنعتی وحید از نگاه صادراتی خود در تولید محصولات خبر داد و با بیان اینکه به کشور‌های قطر، امارات، عراق، افغانستان و روسیه صادرات انجام شد، تصریح کرد: از شرکت شهرک‌های صنعتی و آب و فاضلاب روستایی تشکر می‌کنیم ولی از آب و فاضلاب شهری، نظام مهندسی و آب و خاک هنوز همکاری انجام نشد و در نزد آنها غریب هستیم و علاقه به همکاری داریم.

صحاف در پایان با اشاره به اینکه با افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات می‌توان به اهداف اقتصاد مقاومتی دست یافت، اظهار کرد: مشکلات مربوط به مالیات بر ارزش افزوده و بیمه به صورت سنگینی بر ما فشار می‌آورد.دیدگاه شما در مورد : افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات برای دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی

افزایش توان تولید داخلی و توجه به صادرات برای دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی