جمعه 26 مرداد 1397 06:23:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46636

تاریخ انتشار : 01/06/1396 - 10:33

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه:

جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه در جلسه بسیج رسانه این شهرستان گفت: جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد.

جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید‌یوسف موسوی‌شیخ در جلسه بسیج رسانه این شهرستان به حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری اشاره و اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه همکاری لازم با بسیج رسانه و بسیج هنرمندان دارد.

وی افزود:  شناسایی استعداد‌ها و توانمندی‌های حوزه فرهنگی و هنری و رفع مشکلات این حوزه در دستور کار فعالان فرهنگی و هنری قرار گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی با تلاش رسانه‌های فعال شهرستان محقق شود.

موسوی‌شیخ خواستار جریان‌سازی مناسب رسانه‌ای در شهرستان سوادکوه با توجه به زمینه‌های توسعه شهرستان سوادکوه شد و تاکید کرد: جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد.

وی در پایان با اشاره به لزوم استفاده بسیج رسانه از توانمندی‌های موجود فرهنگی و رسانه‌ای شهرستان سوادکوه گفت: رسانه‌ها، افق دید خود را برای آینده تبیین کنند و در مسیر اطلاع‌رسانی‌ها بر چارچوب‌های قانونی و اخلاقی توجه کنند.دیدگاه شما در مورد : جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد

جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد