جمعه 26 مرداد 1397 06:22:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46634

تاریخ انتشار : 01/06/1396 - 09:45

با حضور جمعی از خبرنگاران انجام شد

معرفی مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه

با حضور جمعی از خبرنگاران شهرستان سوادکوه، مدیر جدید بسیج رسانه این شهرستان معرفی شد.

معرفی مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از خبرنگاران شهرستان معرفی شد.

محمد ابراهیمی در این جلسه با اشاره به اینکه اطلاعات و اخبار، نیاز روزانه مردم است و ما در عصر سرعت انتقال اخبار قرار داریم، گفت: محتوا و نحوه اطلاع‌رسانی اخبار از رسالت‌های سنگین خبرنگاران است.

وی با بیان اینکه عدالت در ارسال اخبار مورد توجه خبرنگاران باشد، افزود: ذات انسان‌ها، حق‌طلب است و بیان حقایق باعث پذیرش افکار عمومی است.


 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با بیان اینکه رسانه‌های خارجی برای گسترش عقاید باطل خود از وسایل ارتباط‌جمعی استفاده گسترده‌ای دارند، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی و تبیین ارزش‌ها در مسیر شهید و شهادت قرار دارد و امام راحل سلاح تبلیغات را برّنده‌تر از سلام نظامی ذکر کردند.

ابراهیمی خواستار برجسته‌سازی موضوع‌های ارزشی در جامعه شد و با بیان اینکه رسانه‌ها در پیگیری مشکلات رسانه‌ای تلاش بیشتری انجام دهند، اظهار کرد: انجام مدیریت در صحنه و مدیریت در میدان در اولویت مدیران باشد و مدیریت در اتاق محدود نباشد.

وی با تقدیر از تلاش‌های علیرضا ذاکری در مسؤولیت بسیج رسانه شهرستان سوادکوه و تبریک به حامد امیر‌نژاد به عنوان مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه، گفت: برنامه‌محوری و استفاده از توانمندی‌های خبرنگاران شهرستان سوادکوه در دستور کار بسیج رسانه شهرستان قرار گیرد.


حامد امیر‌نژاد مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های مدیر سابق بسیج رسانه سوادکوه به رسالت‌های رسانه‌ها اشاره و اظهار کرد: تلاش برای رفع کاستی‌ها و استفاده از توانمندی‌های رسانه‌ای سوادکوه در دستور کار ما قرار دارد.

 دیدگاه شما در مورد : معرفی مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه

معرفی مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه