پنج شنبه 25 مرداد 1397 03:15:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46626

تاریخ انتشار : 26/05/1396 - 10:39

شهردار پل‌سفید خبر داد

طلب 11 میلیارد‌تومانی و بدهکاری 2 میلیارد تومانی شهرداری پل‌سفید

شهردار پل‌سفید از طلب 11 میلیارد‌تومانی و بدهکاری 2 میلیارد تومانی شهرداری پل‌سفید خبر داد.

طلب 11 میلیارد‌تومانی و بدهکاری 2 میلیارد تومانی شهرداری پل‌سفید

به گزارش سوادکوه آنلاین، رمضانعلی پار‌یاو در چمع خبرنگاران سوادکوه با اشاره به اینکه رسانه‌ها مظلوم‌تر‌ین گروهی هستند که همواره مورد هجمه هستند، اظهار کرد: مبنای فعالیت قلم‌ها باید بر مبنای معیار‌های دینی، اسلامی، اخلاقی و تمکین به قانون باشد.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه تنها شهرستان محروم استان مازندران است، افزود: شهر‌های سوادکوه به صورت یکپارچه از دولت و مجلس مطالبه‌گری کند و برنامه‌ریزی برای بنگاه‌های زود‌بازده اشتغال‌زا برای جبران کاهش بودجه مالیات بر ارزش افزوده باید مورد توجه قرار گیرد.

شهردار پل‌سفید با اشاره به اینکه از سال 1386 به این سمت انتخاب شد از بنیان‌گذاری جلسات مشترک بین شهرداران 4 شهر گذشته شهرستان سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: پیشنهاد احداث کارخانه آسفالت مشترک به شهرداران سوادکوه، تجمع شهر‌های سوادکوه و طرح‌های مشترک را ارائه کردم که با بی‌میلی شهرداران اسبق روبرو شد و احداث طرح‌های بزرگ را عملیاتی کردیم.

پار‌یاو با یاد‌آوری اینکه در سال 1386 و همزمان با پذیرش مسؤولیت شهرداری با 7 هزار و 800 نفر جمعیت دارای بودجه 760 میلیون تومانی بود و در سال 1396 با 8 هزار و 800 نفر جمعیت دارای بودجه 5 میلیارد و 600 میلیون تومان است، تصریح ‌کرد: هیچگاه در شهرداری با کمبود و کاهش بودجه نسبت به دوره قبل مواجه نشدیم و بودجه‌ها را به صورت معقول نوشتیم و همکاری و همراهی مناسبی بین شورا و شهرداری وجود داشت.

وی با اشاره به اینکه رضایت، مقوله نسبی است و 7 پروژه شهرداری پل‌سفید تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: افتتاح پمپ بنزین، ساحل‌سازی رودخانه، زیر‌سازی آسفالت امیر‌ده، اتمام عملیات ممیزی شهر، مرمت پارک فجر، استفاده تجاری با اجاره از ساختمان اداره ورزش و جوانان و تفرج‌گاه تفریحی آزاد‌مهر بخشی از فعالیت آینده ما تا پایان سال است.

شهردار پل‌سفید خاطرنشان کرد: شهرداری پل‌سفید 2 میلیارد تومان بدهکاری دارد که یک میلیارد تومان آن بابت وام ساخت کارخانه بتن و پمپ‌بنزین است و 11 میلیارد تومان از دولت و بخش خصوصی طلب دارد و دولت 2 و نیم میلیارد تومان تا سال آینده از طریق اوراق صکوک (صُکوک جمع صَک به معنای سند و سفته است و مُعَرَّب واژهٔ چک در فارسی است) نهایی و در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد.


پاریاو در پایان افزود: طرح شهر بزرگ بازی در 2 هکتار برای 2 سال آینده اجرایی می‌شود و تا پایان دوره مسؤولیت به عنوان شهردار، پاسخ‌گوی فعالیت‌ها هستم و هیچگاه برای مسؤولیت واسطه نگرفتم و 8 سال در شهر ساکن بودم و در طول 2 سال اخیر به دلیل مسائل تحصیلی فرزندان در شهر دیگری ساکن هستم و این دو دوره تفاوتی در عملکردم ایجاد نکرد.

 دیدگاه شما در مورد : طلب 11 میلیارد‌تومانی و بدهکاری 2 میلیارد تومانی شهرداری پل‌سفید

طلب 11 میلیارد‌تومانی و بدهکاری 2 میلیارد تومانی شهرداری پل‌سفید