جمعه 01 تیر 1397 15:18:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46625

تاریخ انتشار : 26/05/1396 - 10:34

فرمانده انتظامی سوادکوه خبر داد

کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه/اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه

فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه از کاهش 16 درصدی وقوع سرقت و افزایش 33 درصدی کشف سرقت در سوادکوه خبر داد.

کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه/اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، مهدی خادمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه تعامل مناسب نیروی انتظامی با خبرنگاران به امنیت جامعه کمک می‌کند، اظهار کرد: تعامل مناسب بین مردم، مسؤولان و نیروی انتظامی از شاخص‌های مهم در امنیت شهرستان است.


وی با بیان اینکه مردم شهرستان سوادکوه، ولایت‌مدار هستند و این شهرستان دارای امنیت بالا است، افزود: اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه را تشکیل می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه به وجود 90 کیلو‌متر از محور سوادکوه اشاره و اظهار کرد: حدود 80 کیلومتر از محور سوادکوه 4 بانده است و در سال 1396 شاهد کاهش 66 درصدی تصادفات فوتی و 10 درصدی تصادف‌های جرحی در آمار پلیس راهور و کاهش 30 درصدی فوتی و 20 درصدی جرحی در آمار پلیس‌راه هستیم.

خادمی افزود: ترمیم و بهسازی جاده خیابان 17 شهریور تا کرد‌آباد و از کرد‌آباد تا جمشید‌آباد برای استفاده مناسب در ایام ترافیک مورد برنامه‌ریزی پدافند‌غیر‌عامل قرار گیرد.

وی از کاهش 16 درصدی وقوع سرقت و افزایش 33 درصدی کشف سرقت در سوادکوه خبر داد و خاطرنشان کرد: در 9 روستای شهرستان سوادکوه، دوربین مدار‌بسته نصب شد و توجه به نکات حفاظتی ساختمان‌ها و وجود نگهبان در روستا‌ها با همکاری دهیاران هم در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه در پایان از وجود 8 نقطه در شهر‌های پل‌سفید و زیراب برای پایش‌تصویری خبر داد و با بیان اینکه 3 نقطه شهر زیراب و 5 نقطه شهر پل‌سفید پایش تصویری نصب می‌شود، گفت: شهرستان سوادکوه از نظر کاهش جرایم، رتبه‌های اول تا سوم استان را دارا است و در اجرای فرمان رهبرمعظم انقلاب در مسیر اجرای قانون با رأفت اسلامی قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه/اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه

کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه/اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها