جمعه 26 مرداد 1397 06:22:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46540

تاریخ انتشار : 28/04/1396 - 08:56

فرماندار سوادکوه مطرح کرد

سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/ غیر بومی بودن 90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌های سوادکوه

فرماندار سوادکوه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: سرانه هر سوادکوهی از بودجه امسال شهرستان، 8 میلیون تومان است.

سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/ غیر بومی بودن 90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌های سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در جلسه شورای اداری تیرماه شهرستان سوادکوه اظهار کرد: برخی از طرح‌های دولت گذشته تا 10 سال هم بودجه قرار بدهیم، به اتمام نمی‌رسد.


وی افزود: بودجه، درآمد و هزینه کشور و شهرستان مشخص است و مطالبات حق مردم را باید پاسخگو باشیم و حق جدید که نتوانیم از عهده آن بر‌آییم را بیان نکنیم.
 

فرماندار سوادکوه با اشاره به بودجه‌های سالانه این شهرستان در سال‌های اخیر خاطرنشان کرد: بودجه شهرستان سوادکوه از 18 میلیارد تومان به 22 میلیارد تومان و برای امسال به 32 میلیارد تومان افزایش یافت و سرانه هر سوادکوهی از بودجه امسال شهرستان، 8 میلیون تومان است.

توحیدی‌مقدم به اهمیت امور بانوان، جوانان و خانواده اشاره و اظهار کرد: مدیریت اشتغال، باعث مدیریت آسیب‌ها می‌شود.

وی افزود: مدیریت سبک‌رفتار و سبک‌زندگی و مردمی‌کردن اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار سوادکوه با اشاره به وضعیت بازار‌روز شهر‌های زیراب و پل‌سفید خاطرنشان کرد: ماهانه حدود 400 میلیون تومان از طریق بازار‌روز‌های هفتگی از سوادکوه خارج می‌شود و90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌ها غیر‌بومی هستند.

 توحیدی‌مقدم افزود: مردم متوسط به پایین، کسانی که از این بازار امرار معاش می‌کنند و کسبه شهر در موضوع بازار‌روز باید دیده‌شوند و ساماندهی و نه تعطیلی بازار‌روز در دستور کار ما قرار دارد که بازار‌روز شهر پل‌سفید از روز پنجشنبه به روز دوشنبه انتقال یافت.

وی با انتقاد از تأخیر در ورود و خروج برخی از رؤسای ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: بازدید از طرح‌های ادارات و نهاد‌ها انجام شود و با توجه به گرمای تابستان در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود و برای جابجایی احتمالی مدیران ادارات و نهاد‌ها هم شأن و جایگاه آنان حفظ می‌شود.دیدگاه شما در مورد : سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/ غیر بومی بودن 90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌های سوادکوه

سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/ غیر بومی بودن 90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌های سوادکوه