یکشنبه 31 تیر 1397 17:18:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46527

تاریخ انتشار : 21/04/1396 - 21:19

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه:

حجاب مصونیت‌ساز است/جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به وضعیت حجاب در جامعه، گفت: جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود.

حجاب مصونیت‌ساز است/جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری‌خطیر روز گذشته در جمع راهپیمایان بزرگداشت روز عفاف‌وحجاب در شهر زیراب به وجود اصل پوشش در جوامع مختلف اشاره و اظهار کرد: حجاب مصونیت‌ساز است و امنیت را برای جامعه و زن به وجود می‌آورد.

وی با اشاره به ایجاد امنیت اخلاقی، جنسی و نسبی حجاب‌وعفاف خاطرنشان کرد: پوشش مناسب که به حجاب در جامعه مصطلح شد هم برای مرد و هم برای زن قرار است و موضوعی دینی و اخلاقی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به موضع حجاب در تورات و انجیل و به آسان‌سازی پوشش و حجاب در دین اسلام و قرآن اشاره و تصریح کرد: تعرّض به نوامیس، تجاوز به عنف، آدم‌کشی و طلاق‌ها در بد‌حجابی هم ریشه دارد و پوشش مناسب سبب می‌شود که نسل مومن، کار‌آمد و رشد یافته داشته باشیم.

ذاکری‌خطیر با اشاره به تلاش استکبار برای از بین بردن پوشش و سبک زندگی دینی اظهار کرد: آمریکا با 19 تریلیون دلار بدهکاری و به قول رییس جمهور آن کشور با 60 میلیون بیکار برای مقابله با پوشش اسلامی هزینه می کند که بیانگر لزوم توجه به این موضوع است.

وی به دیدگاه‌های کارشناسان یهود و نظام استکباری درباره مقابله با پوشش اسلامی اشاره و اظهار کرد: برخی از کارشناسان نظام استکباری “موشک ریختن” بر سر ملت ایران را کاری احمقانه توصیف کردند و ریختن دامن کوتاه و گسترش بدحجابی را پیشنهاد می کنند و کارشناس دیگر هم اعتقادات دینی و اخلاقی را مهمترین مانع نظام استکباری برای دست یابی به اهداف خود در ایران می داند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی ضمن انتقاد از وضعیت موجود پوشش در جامعه و کوتاهی مسؤولان در موضوع عفاف‌وحجاب اظهار کرد: آنان باید به پیشگاه الهی، شهدا و مردم پاسخگو باشند.

ذاکری‌خطیر افزود: دیدگاه‌های سیاسی برخی افراد در موضوع عفاف و حجاب دخیل است و قوانین مختلف درباره امر به معروف و نهی از منکر و عفاف‌وحجاب موجود است و باید جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود که در آینده صدمات جبران‌ناپذیری به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه هزاران میلیارد برای طلاق و اعتیاد و آسیب‌های مختلف در دادگاه‌ها، زندان‌ها و نیروی انتظامی هزینه می شود که به دلیل دوری از دین است، گفت: دین اصیل و رساله‌ای و تربیت انسان متدین باعث جلوگیری از آسیب‌های مختلف است.دیدگاه شما در مورد : حجاب مصونیت‌ساز است/جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود

حجاب مصونیت‌ساز است/جلوی بدحجابی رها‌شده گرفته شود