پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:14:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46498

تاریخ انتشار : 14/04/1396 - 07:35

وزیر نیرو مطرح کرد

ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌ شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی از آب سد

وزیر نیرو با اشاره به اینکه به مردم منطقه لفور در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آب سد ظلم شد، گفت: از ابتدای دولت یازدهم و هنگامی که از موضوع آب‌رسانی لفور مطلع شدم، پیگیر موضوع شدم.

ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌ شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی از آب سد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، حمید چیت‌چیان در مراسم کلنگ‌زنی احداث تصفیه‌خانه و آب‌رسانی به روستا‌های لفور و شهر‌های حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی به تدوین برنامه راهبردی وزارت نیرو در چهار سال قبل اشاره و اظهار کرد: رسالت وزارت نیرو در حدیثی از امام صادق(ع) می‌توان مشاهده کرد که خداوند در روی زمین بندگان خاصی دارد که ویژگی آنها تلاش برای تأمین نیاز‌های مردم است که این افراد در روز قیامت از آتش جهنم ایمن هستند.

وی افزود: خدمت در مسیر تأمین ضروری‌تر‌ین نیاز‌های مردم در حوزه آب و برق و سایر نیاز‌ها است.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: مجتمع آب‌رسانی در 14 روستا با 16 نقطه با پمپاژ، بیانگر ارتباط آب و برق است.

چیت‌چیان ضمن تقدیر از هوشیاری، جامع‌نگری و برنامه‌ریزی مسؤولان استان مازندران در برنامه‌ریزی برای تأمین آب پایدار برای استان مازندران، بیان کرد: 9 منطقه برای تأمین آب پایدار در استان مازندران برنامه‌ریزی شد که چهار منطقه آن در سال گذشته و امسال ردیف اجرایی گرفت.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران برای دولت جایگاه مهمی از لحاظ ظرفیت‌ها، گستردگی و جمعیتی دارد، تصریح کرد: احداث دو نیرو‌گاه 25 مگا‌واتی از تابستان سال گذشته تا امسال با استفاده از توان داخلی برنامه‌ریزی و نصب شد.

وزیر نیرو در پایان با اشاره به اینکه به مردم منطقه لفور در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آب سد ظلم شد، گفت: از ابتدای دولت یازدهم و هنگامی که از موضوع آب‌رسانی لفور مطلع شدم، پیگیر موضوع شدم.دیدگاه شما در مورد : ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌ شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی از آب سد

ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌ شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی از آب سد