یکشنبه 31 تیر 1397 17:17:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46486

تاریخ انتشار : 10/04/1396 - 15:56

دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد

ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری تابستانه در سوادکوه

دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری برای فصل تابستان خبر داد.

ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری تابستانه در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید‌یوسف موسوی‌شیخ  در گفت‌وگو با خبرنگار ما به برگزاری جلسه کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر اشاره و اظهار کرد: شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از قطب‌های گردشگری هستند و با توجه به توانمندی‌های مختلفی که دارند می‌توانند از گذر‌گاه‌های تأثیر‌گذار گردشگری محسوب شوند.

وی افزود: تشکیل کمیته فرهنگی در اجرای طرح خدمات سفر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی شکل گرفته است که برنامه‌ریزی‌های این کمیته با هماهنگی ادارات و نهاد‌های عضو، برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به برخی از برنامه‌های این کمیته خاطر‌نشان کرد: بازدید از نمازخانه‌های بین راهی، توزیع کتاب و بسته‌های فرهنگی در سطح اماکن زیارتی و سیاحتی، نصب بنر‌های خیرمقدم در ورودی و خروجی شهرها بخشی از برنامه‌های کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر را تشکیل می‌دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در پایان از اطلاع‌رسانی اماکن گردشگری از طریق بروشور، ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری خبر داد و گفت: جشنواره‌ها و غذاهای بومی محلی و ایجاد فضای شاد، مفرح و سالم در پار‌ک‌های جنگلی شهرستان با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی و محوریت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه از جمله برنامه‌هایی است که در فصل تابستان در سطح شهرستان شاهد برگزاری آن خواهیم بود. دیدگاه شما در مورد : ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری تابستانه در سوادکوه

ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری تابستانه در سوادکوه