شنبه 27 مرداد 1397 09:31:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46436

تاریخ انتشار : 02/04/1396 - 14:21

امام جمعه موقت زیراب مطرح کرد

استکبار‌ستیزی، محوریت گفتمان انقلاب اسلامی

امام جمعه موقت زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: ملت ایران در روز تعطیل و در گرما و سرما و با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و محوریت گفتمان انقلاب اسلامی، استکبار‌ستیزی است.

استکبار‌ستیزی، محوریت گفتمان انقلاب اسلامی

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب اظهار کرد: در دنیا انواع استکبار وجود دارد که استکبار اقتصادی، استکبار علمی و استکبار سیاسی از انواع آن است.

وی افزود: استکبار سیاسی تنها زاییده انقلاب اسلامی نیست و در قرآن کریم از فرعون به عنوان نماد آن نام برده‌شد.


 


امام جمعه موقت زیراب خاطرنشان کرد: «فراماسونر» زاییده یهود و صهیونیسم است و نماد‌ها و جریان‌های آن بیانگر نماد‌های فرعون است.

قبادیان ادامه داد: برای شناسایی استکبار باید ریشه‌های آن را شناخت و انبیا، امامان معصوم و بندگان صالح در برابر مستکبران ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه برخی از پیام‌های فضای مجازی برای استحمار و استعمار اذهان جوانان ما برای دست‌یابی به اهداف استکبار است، تصریح کرد: سکوت در برابر استکبار باعث شراکت در ظلم آنان می‌شود و دشمنی ما با استکبار تا زمانی که در مسیر خود باشند، ادامه خواهد داشت.

امام جمعه موقت زیراب با بیان اینکه حضرت ابراهیم(ص) و پیامبر اسلام(ص) به دلیل استکبار‌ستیزی آنان به عنوان اسوه معرفی شدند، افزود: ملت ایران در روز تعطیل و در گرما و سرما و با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و محوریت گفتمان انقلاب اسلامی، استکبار‌ستیزی است.

قبادیان با اشاره به اینکه  باید گفتمان انقلاب اسلامی را بفهمیم و برای ترویج آن تلاش کنیم، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی، نجاست غیر‌قابل تطهیر است و به عنوان غده‌سرطانی باید محو شود.

وی حضور در راهپیمایی روز قدس را لبیک به امام راحل و رهبر معظم انقلاب توصیف کرد و با اشاره به اقتدار سپاه در حمله موشکی به مواضع داعش، گفت: ما امنیت و اقتدار امروز را شکر‌گذاریم و قدر آن را می‌دانیم.دیدگاه شما در مورد : استکبار‌ستیزی، محوریت گفتمان انقلاب اسلامی

استکبار‌ستیزی، محوریت گفتمان انقلاب اسلامی