جمعه 26 مرداد 1397 06:23:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46435

تاریخ انتشار : 02/04/1396 - 14:16

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است و حضور ملت در راهپیمایی روز قدس، پر‌شور‌تر از سال قبل برگزار می‌شود که بیانگر شعور ملت و پیشرفت هر‌ساله آنان است.

حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیر‌گاه اظهار کرد: گناه و بدی موجب آلودگی می‌شود و حضور در درگاه الهی با آلودگی شایسته نیست.

وی افزود: آیات و روایات مختلف از عذاب درناک الهی خبر می‌دهند که فرا‌رسیدن این روز برای خدا، اندک و برای بشر طولانی است.

امام جمعه شیر‌‌گاه تصریح کرد: باید به رفتار و کردار خود توجه بیشتری داشته باشیم و سخن قرآن درباره قیامت و عذاب الهی برای اصلاح رفتار و کردار است.
مهدوی خاطرنشان کرد: ماه رمضان فرصتی برای توجه به هشدار‌های الهی است تا از دروغ، تهمت و توهین دوری کنیم و دچار رو‌سیاهی در قیامت نشویم.

وی با اشاره به انواع ظلم‌ها، اظهار کرد: بسیاری از وظایف در خانه بر عهده مرد است و برخی هم به صورت مشارکتی است و مردان برای فعالیت در منزل باید از زنان خود عذر‌خواهی و تقاضا کنند.

امام جمعه شیر‌‌گاه تاکید کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است و حضور ملت در راهپیمایی روز قدس، پر‌شور‌تر از سال قبل برگزار می‌شود که بیانگر شعور ملت و پیشرفت هر‌ساله آنان است.

مهدوی با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی و معیشتی رهبر معظم انقلاب و لزوم توجه مسؤولان به این دغد‌غه‌ها، برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی را به تنهایی کافی ندانست و اظهار کرد: سرپیچی از فرمان رهبر معظم انقلاب، همراه با عذاب الهی است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر‌ماه، روحانیت را صبور‌ترین و مظلوم‌ترین افراد جامعه توصیف کرد و با اشاره به اینکه روحانیت همواره محرم اسرار مردم و پیشگام هستند، افزود: عده‌ای می‌خواهند که روحانیت اصیل، پیرو باشند ولی روحانیت اصیل باید پیشگام باشند.

امام جمعه شیر‌‌گاه روز قدس را هشدار به سلطه‌طلبان و زور‌گویان ذکر و خاطرنشان کرد: روز قدس هشدار برای مسلمانانی هم هست که دولت‌مردان آنان زیر سلطه امریکا و رژیم‌صهیونیستی هستند.

مهدوی در پایان با تقدیر از سپاه در حمله موشکی به مواضع داعش، تصریح کرد: موشک کمتر‌ین چیزی است که سپاه قدرتمند به دشمنان نشان داد و سپاه قدرتمند وارتش توانمند با افرادی که قصد شرارت را دارند به شدت برخورد می‌کند.

 دیدگاه شما در مورد : حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است

حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است