جمعه 26 مرداد 1397 06:23:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46427

تاریخ انتشار : 31/03/1396 - 08:20

فرماندار سوادکوه:

اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است/ اولویت پروژه‌های بالای 70 درصد در سال جدید

فرماندار سوادکوه در جلسه شورای اداری خردادماه این شهرستان گفت: اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است/ اولویت پروژه‌های بالای 70 درصد در سال جدید

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در جلسه شورای اداری ضمن تقدیر از سپاه پاسداران در حمله موشکی دقیق با فاصله 700 کیلومتری به پایگاه‌های داعش اظهار کرد: اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است. 


وی با اشاره به وجود اقتدار نظام اسلامی ایران در افکار عمومی اقشار مختلف جامعه و در سطح بین المللی تصریح کرد: اقتدار و ابهت نظام اسلامی ایران در سایه رهبری مقام معظم رهبری، تعامل بین قوای سه گانه و قوای مسلح و حضور مردم و پشتیبانی از نظام اسلامی به دست آمد.
 

فرماندار سوادکوه خواستار در اولویت‌بودن برنامه‎محوری مدیران ادارات و نهادها شد و گفت: «بود» یا «نبود» مدیران ادارات و نهاد‌ها مشخص باشد. 

توحیدی‌مقدم خاطر نشان کرد: ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه برنامه مکتوب اداره خود را با توجه به افق 1400 و پیش بینی برنامه‌ها، آماده کنند.

وی به انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه اشاره و اظهار کرد: مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه بار دیگر به رویکرد دولت تدبیر و امید اعتماد کردند و این اعتماد عمومی با عملکرد مدیران به دست آمد که مسئوليت ما را دو‌چندان می‌کند.

فرماندار سوادکوه افزود: حضور 115 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و رای 65 درصدی به رییس جمهور منتخب با افزایش 35 درصدی حضور مردم نسبت به انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی به‌دست آمد.

توحیدی‌مقدم با اشاره به ابلاغ 24 بند از سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی با رویکرد درون‌زا و بیرون‌گرا و با تقویت پایه‌های اقتصادی نظام با محوریت تولیدات داخلی و افزایش صادرات تاکید کرد: مصرف کالای داخلی حمایت شود و تولید کنندگان داخلی هم به افزایش کیفیت کالای خود اقدام کنند.

وی با اشاره به افزایش بودجه امسال شهرستان سوادکوه خاطرنشان کرد: بودجه امسال شهرستان سوادکوه، شاهد افزایش 50 درصدی است که در جلسه هفته جهاد‌کشاورزی با عدد دیگر احتمالی بیان شد و در سال جدید پروژه جدید تعریف نخواهد شد و اولویت ما با پروژه‌های بالای 70 درصد است.

 فرماندار سوادکوه در پایان به  وضعیت پروژه‌ها این شهرستان اشاره و اظهار کرد: مدیران برای جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اقدام به تهیه گزارش مصور از آخرین وضعیت پروژه‌ها، اولویت‌بندی پروژه‌ها و میزان پیشرفت فیزیکی و اعتبارات مورد نیاز را درج کنند.دیدگاه شما در مورد : اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است/ اولویت پروژه‌های بالای 70 درصد در سال جدید

اقدام سپاه پاسداران باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است/ اولویت پروژه‌های بالای 70 درصد در سال جدید