پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:16:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46424

تاریخ انتشار : 31/03/1396 - 08:16

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه:

نهادینه‌شدن دین در جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: نهادینه‌شدن دین در مردم و جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

نهادینه‌شدن دین در جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با تبریک سال‌روز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فلسفه تشکیل آن اشاره‌ و اظهار کرد: مکتب اسلام همه جانبه است و پاسخگویی همه مسائل را در خود دارد.

وی افزود: معرفی اسلام و بیان احکام توسط روحانیت و اجرای فعالیت‌های تبلیغی، دینی و ترویجی از اهداف تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشار به نقش دین اسلام در مدیریت‌های فردی و جمعی تصریح کرد: تبیین آموزه‌های قرآنی، دینی و نهج‌البلاغه در دستور کار قرار دارد و نهج‌البلاغه در جامعه مظلوم است و باید در این راستا تلاش‌هایی صورت گیرد.

ذاکری‌خطیر تاکید کرد: نهادینه‌شدن دین در مردم و جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی در پایان گفت: در بخش خانواده باید تلاش‌ و برای بخش‌های کودکان و قرآنی هم با همکاری ادارات و نهاد‌های مختلف آموزش‌های لازم برنامه‌ریزی شود.دیدگاه شما در مورد : نهادینه‌شدن دین در جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است

نهادینه‌شدن دین در جامعه از اصلی‌ترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است