شنبه 27 مرداد 1397 21:18:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46382

تاریخ انتشار : 26/03/1396 - 14:08

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: شکست غربی‌ها در جنگ سوریه، عراق و یمن و پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است.

پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیرگاه اظهار کرد: تهدید‌‌های قرآن برای کنترل بشر و دوری از گناه است.


وی افزود: بیشتر‌ین بحث قرآن درباره خدا‌شناسی و صفات الهی است و اگر عقیده‌ها درست شود همه کار‌ها درست می‌شود و دوری از خدا، مشکل بشر امروز است.

امام جمعه شیر‌گاه با اشاره به تکیه حکومت‌ها به قدرت‌های سلطه‌گر تصریح کرد: نا‌آگاهی از قدرت الهی باعث تکیه بر قدرت‌های سلطه‌گر می‌شود.

مهدوی افزود: با مطالعه قرآن به عظمت الهی پی می‌بریم و از قدرتی هراس نداریم و در نزد الهی توبه کنیم که همه‌چیز در نزد خدا است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران تاکید کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب به عنوان نائب امام زمان بر همگان حجّت است.

 امام جمعه شیر‌گاه تصریح کرد: ما در شرایط بسیار حساس قرار داریم و اشتباه در این زمان، جبران‌نا‌پذیر است و مردم را با کم‌کاری و الفاظ نا‌مطلوب از نظام جدا نکنیم و افرادی که روزی در انحراف نقش دارند و روزی در انتخابات برای دو‌قطبی‌کردن تلاش می‌کنند، نباید در رسانه ملی بها داده‌ شوند.

مهدوی، حضور در راهپیمایی روز قدس را روز اعلام تولّی و تبرّی توصیف و اظهار  کرد: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس، دوستان را خوشحال و دشمنان را نا‌کام می‌گذارند.

وی در پایان تاکید کرد: شکست غربی‌ها در جنگ سوریه، عراق و یمن و پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است.
 


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است

پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتکاران در روز قدس است