شنبه 27 مرداد 1397 09:33:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46381

تاریخ انتشار : 26/03/1396 - 09:07

فرماندار سوادکوه خبر داد

افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه/ لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه

فرماندار سوادکوه از افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه خبر داد.

افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه/ لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در گرامیداشت مراسم هفته جهاد کشاورزی در جمع مدیر و کارکنان و تولید‌کنندگان جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه اظهار کرد: آموزش زندگی اجتماعی و بهداشتی برای فرد و جامعه لازم است.


وی افزود: منابع خوبی در شهرستان سوادکوه وجود دارد که نسبت به برخی از شهرستان‌ها وضعیت بهتری دارد.
فرماندار سوادکوه خاطرنشان کرد: تب‌کریمه‌کنگو، زنگ خطر برای یاد‌آوری باشد و هفته جهاد کشاورزی هم یادآوری برای اطلاع‌رسانی فعالیتها و تلاش در این حوزه است.

توحیدی‌مقدم افزود: باید برنامه‌ریزی شود که چه محصولاتی در شهرستان سوادکوه جواب می‌دهد تا پرورش یابد.

 وی خاطرنشان کرد: در سر‌شماری اخیر سخنرانی‌های مختلفی انجام شد که شاهد افزایش 10 درصدی جمعیت بودیم ولی جمعیت شهرستان سوادکوه به حدود 120 هزار نفر هم در تعطیلات افزایش پیدا می‌کند ولی بودجه و امکانات 45 هزار نفر جمعیت شهرستان سوادکوه موجود است.

فرماندار سوادکوه با اشاره به افزایش 20 درصدی بودجه امسال شهرستان سوادکوه، اظهار کرد: برای سال‌جاری بودجه شهرستان سوادکوه از سرانه شهرستانی کمیته برنامه‌ریزی استان مازندران  به 25 تا 28 میلیارد تومان افزایش پیدا می‌کند و علاوه بر بودجه کمیته برنامه‌ریزی، بودجه‌های دیگری هم به شهرستان ارسال می‌شود.

توحیدی مقدم با بیان اینکه همه ادارات و نهاد‌های شهرستان با هم به صورت زنجیری متصل هستند و جزیره ای نیستند، افزود:در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه مردم یک بار دیگر به برنامه‌های دولت تدبیر و امید مهر تأیید زدند و دست بیعت دادند.

وی تصریح کرد: در برنامه‌ریزی‌ها از کلی ‌گویی‌ها دوری کنیم و مشخص کنیم که در کجا قرار داریم و میخواهیم به کجا برویم، همه ادارات و نهادها جایگاه خود را برنامه ششم توسعه مشخص کنند.

فرماندار سوادکوه با اشاره بر لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه، خاطرنشان کرد: تولید کننده بزرگ هم در جای خود باید حمایت شود، منابع مالی و سرمایه های سر‌درگم جامعه باید مدیریت شود.دیدگاه شما در مورد : افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه/ لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه

افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه/ لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه