شنبه 27 مرداد 1397 09:30:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46380

تاریخ انتشار : 26/03/1396 - 08:58

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه خبر داد

حمایت 10 میلیارد‌تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید شهرستان سوادکوه

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه از حمایت 10 میلیارد‌ تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید در این شهرستان خبر داد.

حمایت 10 میلیارد‌تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید شهرستان سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا مرادیان در مراسم هفته جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه ضمن تقدیر از حمایت‌ها و همکاری‌های فرماندار شهرستان سوادکوه، اظهار کرد: جهاد‌کشاورزی در موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارای جایگاه برتر است.

وی  بخش کشاورزی را از ستون‌های برنامه‌ ششم توصیف و خاطرنشان کرد: به موضوع‌های مادی، معنوی و تجهیزاتی جهاد‌کشاورزی کمتر توجه می‌شود و جهاد‌کشاورزی برای دست‌یابی به اهداف خود نیازمند حمایت همگانی است.
 


مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های کمیته رفع تداخل و تعیین 120 روستا برای بررسی جدید و نقشه‌برداری از 20 روستا، اظهار کرد: بیش از 5 هزار هکتار از زمین‌های موجود در اراضی شیب‌دار‌کم‌بازده برای استفاده کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرادیان از برنامه‌ریزی برای احداث باغ در اراضی شیب‌دار‌ چند‌بازده در سوادکوه خبر داد و گفت: استفاده از زمین‌های شیب‌دار ‌چند‌بازده  در حدود 150 هکتار برای 7 روستا با اعتبار 40 میلیارد تومان در حال اجرایی‌شدن است.

وی افزود: برای اختصاص مجوز آب به دهیاران توسط امور آب شهرستان سوادکوه نیاز به همکاری داریم.

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه در پایان از حمایت 10 میلیارد‌ تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید این شهرستان برای 50 طرح در قالب 148 نفر اشتغال‌زایی خبر داد.دیدگاه شما در مورد : حمایت 10 میلیارد‌تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید شهرستان سوادکوه

حمایت 10 میلیارد‌تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید شهرستان سوادکوه