شنبه 27 مرداد 1397 09:31:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46371

تاریخ انتشار : 26/03/1396 - 07:27

مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه مطرح کرد

اردوهای جهادی یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی

مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه گفت: اردوهای جهادی به عنوان یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی این روزها در مرحله شناسایی جهادگران و شناسایی عرصه‌های فعالیت در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان سوادکوه است.

اردوهای جهادی یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی

جواد اکبری در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران و با اشاره به در پیش بودن اردوهای جهادی اظهار کرد: اردوهای جهادی به عنوان یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی این روزها در مرحله شناسایی جهادگران و شناسایی عرصه‌های فعالیت در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان سوادکوه است.

وی تصریح کرد: اردوهای جهادی از 2جنبه حائز اهمیت است، یک جنبه فردی این حرکت‌های جهادی که خودسازی، مدیریت، کارگروهی است و جنبه دیگر آن خدمات و فعالیت‌های اجتماعی این حرکت عظیم است. 


مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه افزود: رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای جهادی فرمودند:«این اردوهای جهادی، هم تمرین است، هم فرصت است. هم خودسازی است، هم آشنایی با فضای جامعه است. روز به روز اینها را توسعه بدهید.»

اکبری خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه قرارگاه جهادی سفیران کار و تلاش را جهت برگزاری اردوهای جهادی در 4 عرصه ی فرهنگی و آموزشی، بهداشت و درمان، اقتصادمقاومتی و عمرانی تشکیل داد. 

وی افزود: این قرارگاه در حال ارتباط گیری و برگزاری جلسات با مسؤولین شهرستانی و خیرین، شناسایی منطقه و عرصه‌ی فعالیت و شناسایی داوطلبین شرکت در اردوهای جهادی است. 

مسؤول بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه در پایان ضمن دعوت به همکاری از علاقمندان شرکت در اردوهای جهادی، اظهار کرد: دفتر بسیج دانشجویی واقع در سپاه شهرستان سوادکوه آمادگی دارد کمک‌های نقدی و غیرنقدی، کتاب و عروسک جهت اهداء به خانواده‌های محروم شهرستان سوادکوه را دریافت کند.دیدگاه شما در مورد : اردوهای جهادی یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی

اردوهای جهادی یکی از مهمترین فعالیت تشکل بسیج دانشجویی