پنج شنبه 25 مرداد 1397 03:16:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46326

تاریخ انتشار : 20/03/1396 - 08:08

در پی حمله تروریستی در تهران صادر شد

بیانیه بسیج دانشجویی سوادکوه در محکومیت حمله تروریستی در تهران

بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه در پی حمله تروریستی در تهران بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه بسیج دانشجویی سوادکوه در محکومیت حمله تروریستی در تهران

به گزارش سوادکوه آنلاین، بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه، در بیانیه ای با محکوم کردن حوادث تروریستی 17 خرداد ماه تهران، این قبیل حوادث را موجب تقویت اراده ایران اسلامی در مبارزه با تروریسم منطقه ای، افراط و خشونت عنوان کردند.

در این بیانیه آمده است:


«بسم الله الرحمن الرحیم، فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضاً وَلَهُم عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ، در دل های آنان یک نوع بیماری است؛ خداوند بر بیماری آنان افزوده؛ و به خاطر دروغ هایی که می گفتند، عذاب دردناکی در انتظار آنهاست. (بقره 10)


ملت بزرگ ایران از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی، بهای عزت، استقلال و آزادی خود را در کنار ترورهای وحشیانه گروهک های ضد انقلاب و جنگ تحمیلی، با جانفشانی و شهادت فرزندان خود پرداخته است. اقدامات کور و بزدلانه چند مزدور تروریست در به شهادت رساندن تعدادی از مردم بی گناه و روزه دار در جوار مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و «خانه ملت»، حادثه ای غیر منتظره نیست و بی تردید حوادث تروریستی تهران، اراده ایران اسلامی در مبارزه با تروریسم منطقه ای، افراط و خشونت را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.
تروریست‌های داعشی به نام اسلام تیغ بر چهره نورانی دین مبین اسلام می کشند و با گرفتن جان اکثر آزادی خواهان در جهان، خوی وحشی‌گری و خود را به نمایش می گذارند، باید بدانند که با این حرکت‌های ایذایی و ددمنشانه نخواهند توانست جو ناامنی را در این منطقه و کشور با صلابت ایران حاکم کنند.
اما همانگونه که رهبری عزیز حضرت امام خامنه ای فرمودند  این ترقه‌بازی‌ها در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت و تروریست ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملت ایران و مسئولین کشور اثری بگذارند و در مقابل جوانان حزب اللهی بنابر دستور فرمانده کل قوا در مسائل فرهنگی و خدمات اجتماعی، آتش به اختیار عمل خواهند کرد تا سیرت جمهوری اسلامی را از حملات و آسیب های فرهنگی مصون بدارند.

بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه نیز این اقدام سخیف تروریستی را بشدت محکوم کرده و این مصیبت را به خانواده معظم ‌شهدای این دو حادثه تسلیت می‌گوید و با آرزوی غفران و مغفرت واسعه الهی، علو درجات را برای جان باختگان و شفای عاجل را برای مجروحان عزیز مسألت  می نماید.

 دیدگاه شما در مورد : بیانیه بسیج دانشجویی سوادکوه در محکومیت حمله تروریستی در تهران

بیانیه بسیج دانشجویی سوادکوه در محکومیت حمله تروریستی در تهران