شنبه 27 مرداد 1397 09:32:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46324

تاریخ انتشار : 19/03/1396 - 14:52

امام جمعه زیراب:

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد

امام جمعه زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد و بسیاری از این اقدام‌ها را قبل از اجرایی‌شدن، کشف و متلاشی کرد.

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته شهر زیراب اظهار کرد: گناهان در روج و جان انسان اثر مستقیم دارد و او را از اوج اعتلای انسانی ساقط می‌کند.


 وی افزود: توبه، ترک گناهان کبیره، انجام حسنات و کار‌های نیک به عنوان اسباب بخشش گناهان در دنیا محسوب می‌شود.

امام جمعه زیراب خاطرنشان کرد: خدای متعال هیچ‌گاه روزنه امید و راه بازگشت بر روی مردم را نمی‌بندد، انسان هر‌قدر آلوده به گناه باشد از رحمت خدا مأیوس نشود و راه نجات و جبران در برابر گناه، توبه است.

رضایی به حادثه تروریستی اخیر در تهران اشاره و تصریح کرد: اقدام تروریستی در حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، ارزش عملیاتی نداشت و تبلیغاتی و روانی ارزیابی می‌شود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بارها در برابر اقدامات تروریستی موفق عمل کرد، افزود: اکنون جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد و بسیاری از این اقدام‌ها را قبل از اجرایی‌شدن، کشف و متلاشی کرد.

امام جمعه زیراب در پایان با اشاره به دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب، گفت: رهبر معظم انقلاب معتقد است که نگاه نقادانه و دغدغه‌مند، نباید از دانشگاه‌ها گرفته شود و روحیه نقادانه و پرسش‌گرایانه در قبال مشکلات درون نظام باید دلسوزانه و علاج‌جویانه و در مقابله با دشمن، قاطع و صریح و همانند برخورد خصمانه او، خصمانه باشد.


دیدگاه شما در مورد : جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و اشراف کامل در مواجهه با اقدامات تروریستی عمل کرد