شنبه 27 مرداد 1397 21:18:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46323

تاریخ انتشار : 19/03/1396 - 14:41

امام جمعه پل‌سفید:

حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود.

حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته شهر پل‌سفید به فضیلت‌های ماه رمضان اشاره و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا در ماه رمضان خود را به خدا نزدیک کنیم تا به سعادت دست پیدا کنیم.

وی ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) به خصایص آن حضرت اشاره و خاطرنشان کرد: امام حسن مجتبی(ع) دارای خصایصی مانند صبر و تصمیم‌گیری به موقع بودند و در صلح، فرد به خواسته خود دست پیدا می‌کند ولی در سازش ضرر می‌کند و امام حسن مجتبی(ع) در صلح با معاویه به خواسته‌های خود دست یافته است.

امام جمعه پل‌سفید حادثه تروریستی در تهران را نوعی بیدار‌باش توصیف و تاکید کرد: حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود.

قربانی با اشاره به ریشه حادثه تروریستی در تهران، تصریح کرد: سفر ترامپ به عربستان سعودی و رقص شمشیر با پادشاه عربستان و حمله اسرائیل به سوریه با حادثه تروریستی تهران مرتبط است و لطف الهی توطئه تکفیری‌ها و وهابی‌ها در ایران را خنثی کرده است.

وی در پایان گفت: نیروهای اطلاعاتی و امنیتی هوشیاری خود را بیشتر کنند.دیدگاه شما در مورد : حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود

حادثه تروریستی در تهران نوعی بیدار‌باش برای ملت و نیرو‌های مختلف بود