پنج شنبه 25 مرداد 1397 23:15:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46322

تاریخ انتشار : 19/03/1396 - 14:14

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند و مست‌های بدون‌عقل نمی‌دانند که ملت ایران سخت‌ترین ترور‌های دهه 60 را تجربه کرد ولی خم به ابرو نیاوردند.

ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیرگاه با اشاره مفید بودن تکرار عالِم و دانشمند، اظهار کرد: تکرار نماز، دعا، قرآن و زیارت به دلیل اینکه از خدای تعالی و معصومین است به عنوان اخطاری است که به ما هشدار‌باش می‌دهد.


وی تصریح کرد: اگر قدرت متصل به صاحب حقیقی قدرت متصل نشود، شجره خبیثه‌ای است که هر لحظه انتظار افتادنش را باید انتظار کشید.

امام جمعه شیرگاه افزود: ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند و مست‌های بدون‌عقل نمی‌دانند که ملت ایران سخت‌ترین ترور‌های دهه 60 را تجربه کرد ولی خم به ابرو نیاوردند.

مهدوی ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) و با اشاره به لزوم پیاده‌شدن دستورات دینی در جامعه و نامگذاری امسال، تاکید کرد: مسؤولان در سال تولید و اشتغال بیشتر تلاش و مسئله بیکاری جوانان را حل کنند.

وی با اشاره به سالروز ضربت‌خوردن و شهادت حضرت علی(ع) اظهار کرد: در شب‌های ماه رمضان علاوه بر دعا و استغفار کمی بیاندیشیم و تفکر و تدبر کنیم.

امام جمعه شیرگاه به چرایی و چگونگی شهادت امام اول شیعیان اشاره و خاطرنشان کرد: در شب‌های ماه رمضان درباره اینکه چه شد که قرآن ناطق را شبانه غسل دادند و شبانه دفن کردند و قاتلان علی(ع) و شخصیت ایشان چه کسانی بودند.دیدگاه شما در مورد : ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند

ترقه‌بازی‌های سگ‌های آمریکایی، خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند