جمعه 01 تیر 1397 15:21:11

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46283

تاریخ انتشار : 12/03/1396 - 14:37

امام جمعه زیراب:

ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد

امام جمعه زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد و می‌توان با ثابت‌قدم‌بودن در اصول و مبانی در سطح جهانی توفیق هم داشت.

ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته شهر زیراب با اشاره به دلایل جنگ و تنش در کشور‌های اسلامی اظهار کرد: ایجاد فقر و اختلاف و تجزیه کشور‌های اسلامی توسط نظام استکباری و صهیونیسم از دلایل مهم تنش در کشور‌های اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ‌های اول و دوم جهانی شاهد تبدیل کشور‌های اسلامی به کشور‌های کوچک بودیم.

امام جمعه زیراب افزود: تسلط بر کشور‌های کوچک راحت‌تر است و ارسال سلاح برای کرد‌های عراق و سوریه به بهانه مبارزه با گروه داعش به منظور افزایش قدرت آنان است و کشور‌هایی مانند ترکیه و دیگران متوجه این ضربه بزرگ به منطقه نیستند.

رضایی با اشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب در ارتباط با مدیریت برخی از کشور‌های اسلامی مانند عربستان توسط انسان‌های نا‌لایق، تصریح کرد: حاکمان نالایق برخی از کشور‌های اسلامی فکر می‌کنند که با پول می‌توانند صمیمیت دشمنان اسلام را بخرند ولی دشمنان مانند گاو‌های شیر‌ده از آنان استفاده می‌کنند و وقتی شیر نداشتند، آنان را ذبح می‌کنند.

امام جمعه زیراب به لزوم صراحت در اعلام مبانی دینی اشاره واظهار کرد: ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد و می‌توان با ثابت‌قدم‌بودن در اصول و مبانی در سطح جهانی توفیق هم داشت.دیدگاه شما در مورد : ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد

ارتباط جهانی دولت، منافاتی با بیان صریح مبانی و اصول ندارد

  • پربازدیدترین ها