جمعه 26 مرداد 1397 06:20:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 46280

تاریخ انتشار : 14/03/1396 - 08:54

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه گفت: امام راحل، شخصیت علمی و سیاسی جهانی بود و امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد.

امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی در مراسم سالگرد امام خمینی(ره) در سالن اجتماع ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه که با حضور مسئولان و کارمندان ادارات این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امام راحل، شخصیت علمی و سیاسی جهانی بود و امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته به دلیل ماهیت رژیم طاغوت، جایگاه و ابعاد حضرت مهدی(عج) شناخته نشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه افزود: امام راحل با انقلاب الهی خود برای جهانیان مشخص کرد که آینده متعلق به منجی است و مستضعفان وارثان زمین هستند.

ابراهیمی با اشاره به برخی از ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) تاکید کرد: جامع‌بودن علمی، ابعاد عرفانی، شخصیت اخلاقی و رفتاری، رهبری، مردم‌شناسی، دشمن‌شناسی، مدیریت بحران، قاطعیت و شجاعت از ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) بود.

وی به رهبری و مدیریت بحران امام راحل در هنگام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره و اظهار کرد: توان رهبری بالای امام راحل و مدیریت بحران‌های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان آشکار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه تصریح کرد: روحیه دشمن‌ستیزی و مقابله با هجمه‌های دشمنان در ابعاد سیاسی، نظامی و جنگ نرم را باید تقویت کنیم.

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: یک قدم از مقابل دشمن عقب بیاییم، دشمن هم ده قدم پیشروی می‌کند.دیدگاه شما در مورد : امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد

امروز انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) و شخصیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهان شناخته شد